Pubg Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesi

Pubg Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesi yayınlandı. Düşük sistemli telefonlar için geliştirilen Pubg Mobile Lite, yeni güncellemesinde birkaç yenilik ve yeni haritayı oyunculara sundu.

Pubg Mobile Lite Güncellemesinde neler var ?

Artık oyuncular başarıların kilidini açabilir ve aynı zamanda sıralamada yükselecekleri ve oyun içinde ortaya çıkan savaş başlıkları kazanabilecekleri deneyim biriktirebilirler.

Tencent Games, oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni içerik getiren PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesini yayınladı . Oyuna ana eklemelerden biri, diğer haritalara göre daha hızlı ve daha hızlı olan yeni Golden Woods haritası.

Golden Woods Haritası Eklendi

Yeni Golden Woods haritası daha küçüktür ve yağmalanacak küçük kasabaları vardır. Ayrıca, yoğun savaş senaryoları için çok fazla çalılık vardır. Yeni güncelleme ile daha da eğlenceli bir hal alan Pubg Mobile Lite önümüz de ki süreç de daha da gelişerek düşük seviyeli telefon oyuncularının da bu oyuna yönelmesine doğru adımlar atması bekleniyor. Golden Woods gibi profesyonel haritaların da sisteme entegre edilmesi bir çok düşük sistemli telefonların kullanıcılarını bir nebze olsa mutlu ediyor.

Golden Woods haritası

Küçük bir kasaba gibi yerlerin olduğu basit bir köy havası veren yeni harita bizi biraz eskiye götürüyor gibi. Özellikle 2. Dünya savaşı zamanları askerlerin naziler ile savaştığı tarihlere götürdü. Golden Woods haritası basit ve küçük harita gibi görünse de dediğimiz gibi farklı oyun hikayesi sayesin de insanlara farklı bir bakış açısı da kazanmış durumda. Bu sayede harita da kalıcılık da artmış oluyor.

Yeni Görev Sistemi

Yeni güncelleme ile artık oyuncuların başlık yani tag dediğimiz sistemin de oyuna entegre olması sağlandı. Bazı görevler yerine getirildiğin de oyuncuların ödül alması sağlanıyor. Aynı zaman da görev sıralamasına göre de en çok görev yapan oyuncular ödüllendiriliyor.


Yorum yapın