PUBG Mobile Bedava UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile, Tencent Games tarafından geliştirilen bir savaş (FPS) oyunudur. Hem bilgisayar hemde mobil üzerinde oynanabiliyor olmasından dolayı, çok fazla kullanıcıya erişim sağlayabilmiştir. Para birimi olarak “Unknown Cash” Türkçe’siyle “Bilinmeyen Nakit” adeta oyununun kilit noktasıdır.

Kısaltılmış şekliyle UC, oyunda gelişmek istiyorsanız elde etmeye çalışacağınız tek varlık olacaktır. İlk olarak şu konuya en başta değinmek gerekir ki oyunda, bedava UC almak için maalesef bir yol bulunmuyor. Ancak UC satın alabilmek için para kazanmanız mümkün. PUBG Mobile ücretsiz UC sahibi olabilmek için “Google Ödüllü Anketler” üzerinden gelir elde etmek mümkündür. Pekiyi nedir bu Google Ödüllü Anketler?

Google Ödüllü Anketler

Yaklaşık 10 MB gibi düşük bir boyuta sahip olan Google Ödüllü Anketler, “Google Play Store” üzerinden edinilebilir. Gelir bütçesi düşük olsa da ekstra bir ücret ödemeden oyun içi harcamalarınızda kullanabileceğiniz kadar gelir kazanmanız mümkün. Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra anketleri yanıtlayarak zahmetsiz bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava UC

 PUBG Mobile bedava UC almak oyun içinde ne kadar mümkün olmasa da Google Ödüllü Anketler üzerinden, gelir sağlanarak yasal bir şekilde UC alımı yapılabilir. Yasa dışı yollar üzerinden oyunda gelişmeye çalışmak, hesabınızın kapatılmasına yol açacaktır. Bu nedenle UC kazanmak için illegal yollar aramak yerine yasal şekilde gelir elde ederek satın alım yapılması en uygun seçenek olacaktır.

Bir diğer ücretsiz UC kazanma yöntemi ise Elite Royale Pass satın alma. Tam olarak ücretsiz UC yöntemi olmasa da Elite Royale Pass satın almak, size ekstra UC hediye verecektir. Elite Royale Pass satın alındığı taktirde çeşitli görevler yaparak UC kazanma imkanınız oluyor. Ancak sizin açınızdan en kârlı yöntem Google Ödüllü Anketler’i kullanarak para biriktirme olacaktır. Bu sayede oyun içinde gönül rahatlığıyla satın alma işlemi yapabileceksiniz. Eskiden illegal yollar üzerinden yüklü miktarda UC alımı yapılabiliyor olsa da oyunun bu açığı kapatılmış durumda.

Getirilen güncellemelerle çeşitli hata düzeltmeleri yapılmış ve oyunun bazı açıkları giderilmiştir. Bu sebeple UC kazanmak eskisine oranla daha fazla uğraş gerektirmektedir.


Yorum yapın