PUBG Mobile 7 Mayıs’da Miramar 2.0 Güncellemesi ve Daha Fazlası geliyor

Bilgisayardan sonra mobil oyun platformunu da kasıp kavuran, dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip PUBG Mobile oyunu kendini yenilemeye devam ediyor. Son olarak 0.18 güncellemesinin duyurusunu yapan PUBG, oyun dünyasındaki sessizliğini büyük Miramar güncellemesiyle bozmaya geliyor!

Miramar 2.0 Güncellemesi

Öncelikle BETA sürümlerinde halka açılacak olan oyunun yeni güncellemesi çok yakın zamanda da aktif olarak oynanabilir hale gelecek. Bekleme sırasında yer alan Erangel 2,0 güncellemesi için biraz daha beklememiz gerekecek. Zira 0.18 sürümüne dair paylaşılan fotoğraflarda Miramar 2,0 ‘ın görsellerinden ufak ipuçlarına sahip olduk. Miramar haritasının devamı niteliğindeki haritanın ikinci sürümünde zaten kocaman bir harita olan Miramar, üzerine eklenen yollar, binalar ve yeni bir su şehriyle daha da zengin bir görünüme sahip olacak.

Çin sürümlerinde oynanmaya başlayan 0.18 sürümünde oyuna Win94 silahı da eklenmiş durumda. Ayrıca yine bilgisayar sürümlerinde hayranlıkla izlediğimiz ‘’Golden Mirado’’ arabası da haritanın belirli bir noktasında spawn olacak ve ilk kapan keyifli sürüş heyecanının sahibi olacak. Ayrıca bir çöl haritası olan Miramar’ a eklenen son güncellemeyle kum fırtınası da oyundaki yerini alacak.

Safety Scramble Mode

Oyuna gelecek güncellemeyle eklenmesi beklenen bu mod, oyun alanı içerisinde iki farklı yerden daralan alan içerisinde, uygun noktalara ulaşmanız gerektiren eğlenceli bir oyun modu olacak, Alan içinde alan mantığıyla kurulan oyunda, oyuncularla savaştığınız yetmezmiş gibi bir de alana karşı mücadele vereceksiniz.

Jungle Adventure Guıde

Yine daha önce Çin versiyonunda karşılaştığımız, Kapadokya’ daki turistik seyahat balonlarını andıran oyun içindeki bu eklenti de yine Sanhok haritasındaki yerini alacak. İçerisinde belirli miktarda loot içeren ve bindiğinizde etrafı seyredebildiğiniz bu güncelleme ile oyun daha keyifli bir hale gelecek. Bu sayede üstten geniş bir görüş açısı yakalayabileceğiniz mod ile rakiplerin sizi vurma ihtimali de oldukça düşük olacak.


Yorum yapın