Pubg Mobile 10. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Pubg Mobile 9. Sezon sonuna yaklaştığımız bu günlerde oyuncuların Pubg Mobile 10. Sezon ne zaman gelecek sorusunu duyar gibiyiz.

Pubg Mobile 9. Sezon bitişi ile beraber geride bırakılan görevler yerini Pubg Mobile 10. Sezon görevlerine bırakacak. Bu yüzden acele edip görevleri bitirmeniz de fayda var. Peki 10. Sezonda neler olacak ufak detayları sizlerle paylaşalım.

Pubg Mobile 10. Sezon’ da neler var?

Her zaman olduğu gibi bu sezonda da resmi olarak pubg’ den bir açıklama gelmese de, Sızıntılara göre Pubg Mobile 10. Sezon Mad Max teması ile karşımızda olacak. Yeni sezon için kostümler ise Pubg Çöl kıyafetleri ile ilgili olacak. Ayrıca Pubg Mobile Zima aracı yeni sezonda duyurulacak.

Yeni kostümler yolda. Evet edindiğimiz bilgilere göre Pubg Mobile 10. Sezon kostümleri resmi olmasa da; Koruyucu, Çöl Askeri, Kar tanesi kız ve Işınlanmış Kurbağa Kostümleri yer alacak.

Pubg Mobile 10. Sezon

Pubg Mobile 10. Sezon Görevleri Neler?

Yeni Sezon yaklaşması ile beraber akıllardaki sorulardan biriside Pubg Mobile 10. Sezon görevleri oldu. Yeni sezon başlangıcıyla birlikte yeni silahlar yeni skin ve kostümler dışında farklı görevler de bizleri bekliyor. Geride bıraktığımız görevler’de olduğu gibi 10. Sezonda aynı şekilde farklı ve değerli hediyeler bizleri bekliyor olacak. Henüz resmi olarak görevler açıklanmasa bile yeni sezon başlangıcı ile yeni görevler hakkında bilgileri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Pubg Mobile 10. Sezon Ne zaman gelecek?

Pubg Mobile 10. Sezon için sabırsızlanan oyuncular için sadece sayılı günler kaldı. Efsane görev hediyeleri ve kostümler için 9 Kasım 2019 Tarihinde yeni sezona başlanacak. Yapmadığınız görevler için acele etseniz iyi olur. Yeni sezon çok yakında!


Yorum yapın