Pubg Mobile 0.17.0 Güncellemesi ile Efsane Özellikler Geliyor

Pubg Mobile yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Güncelleme 0.17.0 ile birlikte bir çok özellik oyuna eklenecek. Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte oyuna ölüm kamerası geliyor.

Pubg Mobile oyununda yaklaşık bir yıldır oyuncuların ölüm kamerası isteğini belirttikleri bildirimler sonunda yanıt buldu ve güncelleme ile birlikte artık öldükten sonra ölüm kamerası ile nasıl öldüğümüzü görebileceğiz. Ayrıca Red Zone için değişiklikler yapılacak. Bunların yanında birde Aşırı soğuk mod oyuna eklenecek.

Pubg Aşırı Soğuk Mod Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile 0.17.0 Güncellemesiyle oyuna eklenecek soğuk mod hakkında sizlere bilgiler vereceğim.

Aşırı soğuk mod nasıl oynanır diye merak edenler için, Aşırı soğuk mod takim halinde oynanabilen düşman ve doğal zorluklarla mücadele edeceğimiz bir moddur. Aşırı soğuk mod‘a giriş yaptığınızda can barının altında birde ısı barı bulunur. Oyun karlı alanda oynandığı için ayrıca soğuk rüzgarlar esiyor ve bu yaşam barımıza etki ediyor. ısı barı belirli bir derecenin altına düşmeye başlarsa can barı’da düşmeye başlar ve ölürsünüz. Ayrıca oyunda av yapmak için geyikler bulunmakta. Bu geyikleri avlayarak etlerini topluyoruz. Ateş yakıp etleri pişirdiğimizde yaşamamız için gerekecek bar seviyeleri yükselmeye başlar ve hayatta kalırız.

Pubg Mobile 0.17 Güncellemesi ile gelen diğer ayrıntılar

Pubg Mobile güncellemesi ile birlikte red zone ile alakalı güncelleme var demiştik red zone için artık renk seçiminde bulunabileceğiz. Rez zone, Blue zone gibi. Ayrıca Erangel haritasında ufak değişikliğe gidilerek evlere yeni eşyalar ve bölgelerde bulunan kule yapılarda bazı görsel değişikliğe gidilecek.


Yorum yapın