Pubg Mobile 0.16.5 Güncellemesi Geldi

Pubg Mobile için yeni güncelleme 0.16.5 geldi. Oyuna hakim olanların bildiği üzere güncellemenin farkında ve güncellemeyi tamamlamış olmanız lazım. Peki Pubg Mobile 0.16.5 güncellemesi ile neler geldiğini merak edenler için konumuzda hepsini bulabileceksiniz.

Öncelikle güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir aracın eklendiğini söylemek istiyorum. Ayrıca oyuna yeni bir haritada eklendi. Bu arada aracı test etmek veya incelemek için oyundaki antrenman yaptığınız bölgeye giderek görme şansına sahip olabilirsiniz. Aracı merak edenler için ilgili görsel aşağıdadır.

Yeni eklenen aracımız görüldüğü üzere tasarımı yönünden Vikendi haritasına özel araçtır. Araç hızı yönünden oldukça iyi diyebiliriz biraz kontrolü zor gibi ama kullandıkça daha iyi bir sürüş deneyimi yaşatabilir. Yeni güncelleme ile birlikte yeni bir silah beklentisi olanlar için şuan bir silah oyuna eklenmediğini belirtmek isterim. Ayrıca yeni harita olarak oyuna Otorite haritası eklenmiştir.

Otorite haritası hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse toplamda 2 takımdan oluşan 4v4 maç atabileceğimiz haritada, 3 üs bulunmaktadır. Toplamda 2 üssü ele geçiren takım oyunu kazanır. Ayrıca esnasında süper silah sandıklarına erişebilirsiniz.

Pubg Mobile 0.16.5 Güncellemesi ile birlikte şu an için avatar ve çerçeveler eklenmiştir. Sezon 11’in yarın sabaha karşı geleceğini hatırlatır iyi oyunlar dileriz.


Yorum yapın