Pubg Mobile 0.15.0 Güncellemesi yaklaşıyor

16 Temmuz’ da gelmesi beklenen Pubg Mobile 0.15.0 Güncellemesi ile beraber Pubg Mobile Oyununda yeniliklerin ardı arkası kesilmeyecek. Pubg Mobile Hindistan resmi sayfasındaki söylentilere göre gelecek olan yenilikler sırasıyla şöyle.

Pubg Mobile arkadaş diriltme özelliği

Pubg Mobile 0.15.0 Güncellemesi ile geleceği düşünülen ”Takım arkadaşını yeniden diriltme” özelliği geleceği olması Pubg severler tarafından merakla beklenen bir özellik oldu. Takım arkadaşını yeniden diriltme özellikle Apex Legends oyununda vardı. Pubg Mobile yeni gelecek bir oyun moduna entegre edileceği düşünülüyor.

Pubg Mobile BRDM-2 aracı geliyor

Pubg PC oyuncularının test etme imkanı bulduğu BRDM-2 güncelleme ile oyuna Pubg Mobile BRDM-2 aracı olarak karşımızda olacak. Şu sıralar Pubg Mobile Çin serverin’ de BRDM-2 Aracı oyuna entegre edilmiş halde. Call Of Duty Mobile oyununda olduğu gibi Pubg Mobile oyununda Helikopter kullanılabilecek ve Helikopteri düşürmek adına M3E1 isimli Füze fırlatıcı ile Helikopter vurulabilecek. Bunun yanı sıra M79, MGL silahları oyuncular için kullanıma hazır hale getirilecek.

Pubg Mobile BRDM-2

Pubg Mobile duvara tutunma özelliği geliyor

Pubg Mobile 0.15.0 güncellemesi ile beklenen en önemli değişiklik bizce duvarlardan tutunma özelliği. Pubg Mobile Oyuncularının bizce en çok seveceği olan bu özellik geldiğinde, oyuncular artık ulaşılamaz çatılara, çıkıntılara düşen airdrop artık bu özellik sayesinde alabilecek. Bu değişiklerin yanı sıra araçlarda kullandığımız benzin bidonları gelecek güncelleme ile ateş edilip patlatılabilir olacak. Stratejik anlamda güzel taktikler yaratabileceğiniz bu değişiklik çok can yakacak gibi.

Pubg Mobile

Yorum yapın