PUBG: Fantasy Battle Royale Modu Geliyor

PUBG 1 Nisan’a özgü olan Fantasy Battle Royale modu’nu duyurdu. 1 Nisan‘ın anlamını ifade edecek olan Pubg Fantasy Battle Royale Modu ile bir çok şakalar görmemiz mümkün olacak.

Ülkemizin ve bir çok Ülkenin evden çıkmadığı şu günlerde 1 Nisan’da şaka temalı çıkacak olan yeni mod ile, oyunda keyifli zamanlar geçirebilir ve rakiplerinize veya arkadaşlarınıza şakalar yapabileceksiniz.

Pubg Fantasy Battle Royale Modu Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek olan yeni Fantasy Battle Royale Modu adından’da anlayacağımız gibi Fantezi temalı mod olması. Yeni Mod geldiğinde oyuncular giriş ekranında karşınıza çıkacak olan 4 ayrı karakter sınıflarından bir tanesini seçecekler. Karakterler kısaca şöyle;

  • Barbarian
  • Ranger
  • Wizart
  • Paladin

Pubg Fantasy Battle Royale Modu ile oyuncular ayrıca harita içerinde bazı testlerle karşılaşacaklar. Ayrıca oyunda eşya üretme sistemi olup geliştiriciler tarafından sistem test edilecek. Yeni gelecek oyun modu Erangel Haritası üzerinde oynanacak ve 80 kişilik ekip ve 4 kişilik takım halinde oynanabilecek. Son olarak oyundaki bakış açısı ise TPP modu olacak. Etkinlik süresince verilen görevleri yaptığınız zaman çeşitli ödüller kazanabileceğinizi unutmayın.


Yorum yapın