POSTAL 4 Oyunu erken erişim olarak yayınlandı

Açık bir dünyada görevler almanızı ve bu görevleri başarma durumunda yeni ödüller yeni silahlar almanızı sağlayan GTA benzeri ama daha basit bir oyundur POSTAL 4 oyunu. Bir alman tarafından geliştirilen bu oyunda keşfedilmeyi bekleyen bir şehir ve onun içinde de sürprizler sizi bekleyecek.

Görsel efektler açısından çok da ahım şahım bir niteliği olmayan bu oyunda şiddet ön planda. Motosikletinizle ilk görevinizde bir kadını ezmeniz hem de defalarca ezmeniz gerekiyor. Sonra da bir kulübede M-16 silah ve mermiler size ödül olarak veriliyor. Hemen kulübenin penceresinin önündeki adamı bu silahla kafasından vuruyorsunuz ve yeni görevlere yelken açıyorsunuz. Postal 4 indirmek isteyenler, Steam platformunu kullanabilirler.

İNDİR

Postal 4

Postal 4 Oyun Özellikleri ve Hikayesi

Oyunun tanıtımında, bir kumar şehri olan Edensin şehrinde oynanan karanlık oyunların keşfi ile görevlendiriliyorsunuz deniyor.  Şehri gezerken ceza evini ziyaret etmek, Meksika sınırına giderek gizemli yerleri keşfetmek gibi ilginç maceralara atılacaksınız Postal 4 oyununda. Hatta Scooter ile başladığınız yolculukta ERC kulesi ve onun gözetimindeki ZAG bölgesindeki kumarhanelere gireceksiniz.  Mutlaka oyunun senaryosu gereği çatışma içine gireceksiniz. Postal 4 oyunun size sunduğu şey şiddetle iyice yoğrulmuş macera olacak.  Görevleri başardıkça yeni silahlar kazanmaya da başlayacaksınız.

Postal 4 oyununun çok etkileyici görsel efektleri filan yok. Sıradan bir macera oyunudur. 3. Seride oyuncular oldukça kötü yorumlar yaptılar ve bu oyuna olan ilgilerini kaybettikleri sırada Postal 4 oyunu piyasaya sürüldü.

postal 4

Postal 4 Oyun Gereksinimler

Bu oyunu oynamak için işletim sisteminizin 64 Bit olması gerekiyor. İsterseniz Windows 7-8 -8.1 ve 10 işletim sistemlerinde bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun zorlayıcı görsel efektleri olmadığı için 2 çekirdekli basit bir işlemci yeterli geliyor. Ancak RAM donanımı en az 4 GB olmalıdır. Ekran kartı ise piyasadaki en düşük kapasiteli 1 GB direct X10 destekli ekran kartı modeli olmalı. Bu oyunun kapladığı toplam alan ise 8 GB  bu donanımlarınız varsa, başlangıçta Paradise adı verilen şehirde maceralara atılmaya başlayabilirsiniz.  Postal 4 oyununun hikayesi 3. Seriden bağımsız olarak sadece ilgi gören Postal 2 serisinin hikayesinin devamı olarak düşünülebilir.


Yorum yapın