PlayStation Plus Mayıs Ayı Oyunları Açıklandı Ama Oyuncular Üzgün

Sony firmasına ait olan PlayStation’u bilmeyen yoktur. PlayStation ülkemizde pahalı olması nedeniyle o kadar da çok kendinden söz ettiremiyor. Yinede bazı oyunları oynamak için PS4 almak istiyoruz veya alıyoruz.

PlayStation aldıran oyunlar’dan söz etmek gerekirse God of War, Just Dance, Uncharted serisi, The Last of Us, Detroit: Become Human oyunların başta geldiğini söylemek yanlış olmaz. Sadece oyunlarından da konuşturmuyorlar yaptığı reklam çalışmaları ve PlayStation Plus gibi hizmetlerle ile de kendi konsol kitlesini arttırmayı planlıyorlar. Reklam çalışmalarından bahsetmek gerekirse Twitch yayıncılarına sponsor olmaktan YouTube içerik üretmek gibi birçok şey sıralayabiliriz.

PlayStation Plus Kullanıcıları Neden Öfkeli

PlayStation Plus ise belli bir ücret karşılığı alarak size her bazı oyunları ücretsiz yaparak oynama imkanı sunuyor. Fakat oyuncular mart ayındaki PlayStation Plus oyunlarını beğenmediler ve bir kampanya başlattılar. İki tane Simülasyon oyununu bu ay ücretsiz yaptılar. Oyuncular bu karantina gününde bu oyunları görünce oyunlar genel kitleye hitap etmediği için ”change” adresinden bir kampanya başlattılar. Peki bu oyunlar hangi oyunlar?

PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 ister tek başınıza oynayın isterseniz de arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Çiftçilik ile ilgili aklınıza gelen her şey var bu oyunda. Oyuncuların izlenimleri ise arkadaşlarınıza vakit geçirmek ve karantina günlerinde keyifli zaman geçirmek isterseniz. Playstation Plus alarak bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Cities: Skylines – PlayStation 4

Cities Skylines 2015 yılında çıkmıştır. Oyun Kendi şehrinizi yapmanıza olanak sağlıyor. Şehrin yöneticisi sizsiniz ne kadar yaratıcı ve yenilikçi iseniz bu oyun size o kadar yaratıcı olmanıza izin veriyor. Bu oyunu tekyedi olarak tavsiye ediyoruz.

PlayStation Plus Fiyatları

Play Station aslında düşünüldüğü zaman uygun bir fiyata ayda 2 tane farklı oyun oynamanıza imkan sağlıyor. Fiyatları nasıl peki?

1 Aylık PS Plus 23,99 TL
3 Aylık PS Plus 74,99 TL
12 Aylık PS Plus 179,99 TL.

PlayStation Plus da gördüğünüz gibi 2 tane simülasyon oyunu olmasından dolayı genel kitleye hitap etmediği için oyuncuları bir hayli üzmüş durumda.


Yorum yapın