Planet Zoo: Güney Amerika Paketi Çıktı

Favori olarak bilinen Hayvanat Bahçesi simülatörü‘ne yeni bir paket eklendi. Planet Zoo Güney Amerika Paketi eklendi ve yeni bir fragman almış oldu. Güncelleme yaptıktan sonra mevcut olan parkınıza neler ekleyebilirsiniz detaylı anlatılıyor. Ayrıca Güney Amerika Paketi ile 5 yeni tür ekleyebilir, 250’yi aşkın yeni sahne parçası ile süsleyebilir ve yeni yaşam alanı için ihtiyaç duyulan gereksinimleri karşılayabilirsiniz.

Simülasyon oyunlarına bakarsak, Planet Zoo emin adımlarla ilerliyor diyebiliriz. Oyunun grafikleri oldukça başarılı ve gerçekçilik konusunda olağanüstü olduğu kesin. Bunları birleştirdiğimizde oyunun popüler olması ve çok sevilmesini normal olarak karşılıyoruz. Planet Zoo için eklenen Güney Amerika paketi ile daha fazla vahşi hayvanın oyuna eklenmesi planlanıyor. Güncelleme sonrası eklenen 5 yeni tür var bunlar: Jaguar, Llama, Capuchin Maymunu, Dev Karıncayiyen ve Kırmızı Gözlü Ağaç Kurbağası. Dilerseniz aşağıdan paket için hazırlanan yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Planet Zoo Güncelleme sonrası bazı iyileştirmeler içeriyor. Hayvanlarınızın Soy ağacını görmek mümkün. Bu sayede ebeveynleri, yavruları ve kardeşlerini ayrıca eşlerini takip edebiliyorsunuz. Planet Zoo ekibi Misafirler mutluluğu içinde bir güncelleme yayınladı ve Konuklarınız ile hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak adına değişiklikler uyguladı.

Yapılan güncelleme sonrası oyuncular arasında acaba performans kaybına yol açar mı? düşüncesi gelebilir. Kendi fikrimizce güncelleme sonrası minimum sisteme sahip olan arkadaşlarımızın performans kaybı olasılığı olabilir.

Planet Zoo Güney Amerika Paketi’ni Steam ve Frontier Store ile $ 9.99 İndirebilirsiniz.


Yorum yapın