Motorola Razr Fiyatı ve Özellikleri

Motorola Razr fiyatı ve özellikleri belli oldu. Motorola şirketinin Razr seri akıllı telefon üzerinden satış başarısı elde edebilir mi? Akıllarda soru işareti bırakıyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar günümüzde ne kadar popüler bilinmez ama, şu anki telefon piyasasına katlanabilir akıllı telefon ile giril yaptı ve fiyatı dudak uçuklatır cinsten. Samsung katlanabilir telefon sürprizi beklerken Motorola Razr katlanabilir telefon gündemde yerini aldı. Ayrıca Motorala Razr 1499 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulacağı yönde bilgiler var.

Genellikle gençlere kesimin daha yaygın kullandığı ve özellikle oyun için kullanılması tercih edilen akıllı telefonlar, yukarıda görmüş olduğunuz katlanabilir Motorola Razr ile nasıl oynanır düşündürücü. Telefonun alt kısmındaki çıkıntı oyun için telefon arayışında olan kişileri bu telefondan uzak tutabilir. Merak edenler için Motorola Razr ABD’DE Buğun ön satışa çıkacak ve 6 şubatta teslim edilip kullanıcılarına sunulacak. Peki Morotola Razr özellikleri neler kısaca bir bakalım.

2142 x 876 çözünürlüğe sahip ve katlandığı zaman 2.7 inç olacak. Ayrıca 710 Snapdragon ve 2x 2.5 Ghz işlemciye sahip. Kullanıcı için olmazsa olmazlardan biri RAM. Motorola Razr RAM kapasitesi ise 6 GB. Bunların yanı sıra parmak izi tarayıcısı, ön kamera 5 MP ve arka kamera 16 MP gibi özellikler bulunuyor.


Yorum yapın