Monster Laptop Fiyatları ve Modellerini İncelemeden, Bilgisayar Almayın!

Tüm teknolojik ürünlerde görüldüğü gibi laptop fiyatları da içerdikleri donanım ve hitap ettiği kitle doğrultusunda değişmeye devam ediyor. Ancak taşınabilir bilgisayarların fiyatları, yukarı yönlü değişiklik gösterse de laptop’lar, güçlü bir masaüstü bilgisayar kurmak veya hazır masaüstü bilgisayar almak isteyenlere harika bir alternatif oluyor. Türkiye’nin en önemli teknoloji markalarından Monster’ın geliştirdiği laptop modelleri, gerek sundukları teknik özelliklerle gerekse şık tasarımlarıyla dizüstü bilgisayar edinmeyi düşünmeyenleri bile cezbediyor.

Abra ve Tulpar Serisi Laptop Modelleri Oyuncuların Favorisi

Yerli bir marka olan Monster, dünyanın en önemli teknoloji şirketleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde, imzasını taşıyan bilgisayar modellerinde daima en güncel donanım bileşenlerine yer veriyor. Oyuncuların favorisi olan laptop serileri Abra ve Tulpar da diğer Monster üretimi dizüstü bilgisayarlar gibi Intel ve NVIDIA’nın yeni nesil donanım bileşenlerini bulunduruyor.

Fiyat bakımından daha uygun olan Abra serisindeki Monster laptop çeşitleri, yenileme hızı 144 Hz’e ulaşan 15.6 inç ve 17.3 inçlik ekranlarla yapılandırılıyor. Ayrıca bu modeller yüksek performanslı donanımlarıyla güncel oyunları Full HD (1080p) çözünürlükte çalıştırabilme kabiliyeti sunuyor. Seçilen bilgisayara bağlı olarak bellek ve SSD formundaki depolama kapasitesi değişebilen modeller; RGB LED aydınlatmalı klavyeleri, güçlü ses çıkışı sağlayan hoparlörleri ve modern bağlantı noktalarıyla kendi segmentindeki çözümlerden ayrılıyor.

Tulpar serisindeki modeller ise Monster’ın performans canavarları arasında kendine yer buluyor. En zorlu oyunları bile QHD (1440p) çözünürlükte akıcı çalıştırabilen üst uç ekran kartları ve işlemcilerle desteklenen Tulpar serisi laptop’lar, Abra serisindeki gibi 15.6 inç ve 17.3 inçlik ekranlarla geliyor. Ancak ilgili modellerdeki ekranların yenileme hızları, 144 Hz’den başlayıp 240 Hz’e kadar uzanıyor. Tulpar serisindeki modeller kullanıcılarına, oyunları benzerine pek rastlanmayan akıcılıkta deneyimleme fırsatı sunuyor. Bellek, depolama alanı gibi çekirdek donanım bileşenlerinde de yüz güldüren Tulpar serisi Monster laptop çeşitleri, taşınabilirlik tarafında da dikkat çekiyor. Magnezyum kasaları sayesinde ağırlıkları 1,7 kilograma kadar düşebilen modeller, oyuncuların diledikleri her yerde oyun keyfini sürdürebilmelerine ortam hazırlıyor. Kullanıcıların bütçelerini zorlamadan edinebilecekleri Abra ve Tulpar serilerinden laptop fiyatları, donanım konfigürasyonu ve yazılım gibi değişkenlere göre farklılaşıyor.

İş Dünyası, Monster İmzalı Laptop’ları Tercih Ediyor

Sağladığı olanaklar ve hazırladığı bilgisayarlarla oyuncuların gönlünü fetheden Monster, profesyoneller tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Uzun soluklu kullanımlarda stabil çalışan bilgisayarlar üretmesi ve güçlü teknik servisiyle tercih edilen Monster, ömür boyu periyodik bilgisayar bakım hizmetlerini ücretsiz sunması gibi pek çok avantajı da teknoloji tutkunlarına sunuyor.

İş yerlerinde genel amaçlı kullanıma yönelik tasarladığı Huma serisiyle iş dünyasının ilgi odağı hâline gelen Monster, gerek taşınabilirlik gerekse performans bakımından rakipsiz olan Huma serisiyle kullanıcıların iş verimliliklerini zirveye taşımalarına yardım ediyor. 1 kilogramın altında kalan ağırlığı, taşımayı kolaylaştırıp çalışma performansını artıran 14.1 inçlik IPS ekranı ve dayanıklı magnezyum kasasıyla öne çıkan Huma serisi laptop’lar, boyutlarından beklenmeyecek ölçüde performans gösteriyor. Bu sayede eş zamanlı olarak çok sayıda uygulama çalıştırmak durumunda olanlar, aynı bilgisayardan farklı ekranlara görüntü iletmek ve bu ekranlardaki görüntüleri takip etmek isteyenler, Huma serisiyle mesai saatlerini mümkün olan en verimli şekilde tamamlıyor.

Mimar ve mühendislerin iş istasyonu ihtiyacına yanıt veren Monster Markut serisi laptop’lar ise devasa kasalı masaüstü iş istasyonları ile iddialı bir performans yarışına girebilecek kudrette olmalarıyla fark yaratıyor. 3D tasarım, render, simülasyon, iterasyon tabanlı işlem ve benzeri süreçlerde yüksek performansla çalışıp kararlılığını ağır yük altında dahi koruyabilen Markut serisindeki bilgisayarlarda, masaüstü bilgisayar işlemcileri ve endüstrinin benimsediği profesyonel ekran kartları bulunuyor. Böylece modelleme gibi işlemlerle uğraşanlar, projelerini mobil platformda da keyifle sürdürüp iş çıktılarını hatasız bir şekilde alabiliyor. Monster’ın hazırladığı iş bilgisayarı ve iş istasyonu formundaki pek çok laptop fiyatları açısından ulaşılabilir aralıklarda bulunuyor.

Siz de oyunlara veya iş hayatınıza yönelik güçlü bir laptop almayı planlıyorsanız Monster’ın zengin ürün gamındaki çözümleri inceleyebilir, dilediğiniz modelleri hemen satın alabilirsiniz.

Yorum yapın