Monster Gaming Mouse Modelleriyle Rakiplerinizin Korkulu Rüyası Olun!

Bireysel yetenekleriniz ve dikkatiniz kadar kullandığınız ekipmanların da önem kazandığı çevrimiçi oyun karşılaşmalarında milisaniyeler önemini hâlâ koruyor. İşte tam da bu nedenle rekabetçi online oyunlarda, sizi rakiplerinizin önüne geçirmekle kalmayıp oyunda yönettiğiniz karakteri ya da aracı, onların korkulu rüyası hâline getirecek bir gaming mouse edinmeniz gerekiyor. Ortaya koyduğu oyuncu bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarıyla tanınırlığı ülke sınırlarını aşan Monster Notebook, ihtiyacınız olan ekipmanları sizlerle buluşturuyor. Monster Pusat ailesinde yer alan birbirinden başarılı oyuncu fareleri; elinizin boyutuna, fareyi tutuş stilinize ve oynadığınız oyunun türüne uygun biçimde geliştiriliyor.

Pusat One Shot Pro Wireless Gaming Mouse ile Sahadan Galip Ayrılın

Ergonomik açıdan sizi memnun ederken sade tasarımıyla doğrudan doğruya oyununuza odaklanmanıza yardımcı olacak bir gaming mouse arayışındaysanız, Monster imzalı Pusat One Shot Pro Wireless modelini tercih edebilirsiniz. Programlanabilir yapıdaki 8 adet tuşuyla oyundaki karakter/aracınızın özelliklerini kolayca kullanabilmenize imkân tanıyan model, Pixart PMW3389 sensörü ve %100 PTFE ayak pedleri sayesinde hayalini kurduğunuz mouse performansını size sunuyor. 16000 DPI seviyesine ulaşabilen hassasiyet düzeyi ile ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak kusursuz hamleler yapabilmenizi mümkün kılan gaming mouse, 700 mAh kapasiteli bataryası ile sizi kablolardan kurtararak maksimum konforla tanıştırıyor. FPS başta olmak üzere pek çok oyun türünde değerlendirebileceğiniz oyuncu faresinin sağ ve sol tuşları Omron tarafından üretiliyor ve 20 milyon tıklama ömrü vadediyor.

Pusat V5 Gaming Mouse ile Kontrol Daima Sizde

Sahip olduğunuz oyuncu faresini belli noktalarda özelleştirebilmeyi bekliyorsanız, kullandığınız farenin ağırlığı, oyun performansını tamamen değiştirebiliyorsa, seçiminizi Pusat V5 modelinden yana yapabilirsiniz. Üzerinde toplam 11 adet programlanabilir tuş bulunan model, %100 PTFE teflon ayak pedleriyle ileri seviye kullanım hassaslığı sağlıyor. 24000 DPI düzeyine çıkarabileceğiniz tarama hassasiyetiyle minimum bilek eforuyla maksimum performans elde edebilmenize olanak veren gaming mouse, her biri 10’ar gramlık beş adet takılıp çıkarılabilir ağırlıkla geliyor. Oynayış tarzınıza ve oynadığınız oyunun türüne göre bu ağırlıkları kolayca takıp çıkararak karşılaşmalardaki performansınızı artırmanız mümkün oluyor. 10 milyon renk destekli RGB aydınlatmaya sahip oyuncu faresi, beş farklı aydınlatma modu aracılığıyla oyun seanslarınızdaki motivasyon kaynağınız hâline de geliyor.

MMO’ları Bir de Pusat V8 MMO Gaming Mouse ile Oynayın

Aldığınız kararların ve attığınız adımların, oyunların seyrini değiştirdiği çok oyuncu odaklı devasa oyunlara meraklıysanız, gaming mouse seçiminizin de oyunlardan alacağınız keyfi tamamen değiştirebileceğini bilmelisiniz. Monster Notebook’un tamamen MMO türü oyunlar için geliştirdiği Pusat V8 MMO, tasarım detaylarından teknik özelliklerine dek her noktasıyla dikkat çekiyor. Başparmağınızla kullanabileceğiniz 12 tuşa ek olarak farenin üst ve yan kısımlarına konumlandırılmış olan 6 tuşla farkını ortaya koyan model, tüm düğmelerinin mekanik yapıda ve programlanabilir olmasıyla size esneklik kazandırıyor. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz yazılımı aracılığıyla hassasiyeti 12400 DPI’a çıkabilen mouse, uzun soluklu oyun oturumlarınızda el ve bileklerinizin yorulmasının önüne geçecek şekilde tasarlanıyor. Pixart PAW3327 lazer sensörüyle farklı yüzeylerde mükemmel tarama gerçekleştiren model, her biri 2,4 gramlık toplam sekiz adet ağırlığıyla farenizin ağırlığını özelleştirebilmenize imkân tanıyor.

Windows XP’den Windows 11’e kadar tüm işletim sistemlerinin yanı sıra macOS, Linux, PlayStation, Xbox gibi platformlarla uyumlu yapıdaki Monster Pusat serisi gaming mouse modelleri, oyunlardaki en önemli yardımcılarınıza dönüşüyor. Eğer siz de hâlihazırda kullandığınız standart farenin özelliklerinden memnun değilseniz, zaman kaybetmeden, Monster Notebook tarafından geliştirilen “Canavar” gibi gaming mouse modellerinden dilediğinizi seçebilir, oyunların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yorum yapın