Minecraft Zayıflık İksiri Yapımı

Siz de buraya minecraft iksir yapımı hakkında bilgi almaya mı geldiniz?

O zaman hemen söyleyelim. Aradığınız tüm bilgiler en anlaşılır, en basit bir biçimde bu yazıda yer alıyor. Bu yazı için söylenebilecek olan en temel şey tam anlamı ile bir iksir rehberi olduğudur.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Minecraft Zayıflık İksiri Nedir?

Minecraft zayıflık iksiri ilk defa 2011 senesinde piyasaya sürülen Minecraft oyunu içinde yapılan taktiklerden bir tanesidir. Adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi oyunlarda olan değişik iksir türlerinin bir çeşidi olup zayıflık için olan oyuna başka bir boyut katan iksir türlerinden bir tanesidir.

Olumsuz bir etkisi vardır.1.30 dakika etki süresi vardır.

Ne İşe Yarar?

Minecraft zayıflık iksirinin her ne kadar olumsuz bir etkisi olsa da kişinin kimi zaman oyundan daha çok keyif almasını sağlar. Oyunda zombiye dönüşen köylüleri iyileştirmeye yarar.

Yine oyunda mafya tarafından verilen hasarı da azaltır. Her şart altında son derece yardımcı olan bir iksir olarak faydaları ifade edilebilir.

Nasıl Yapılır?

Son olarak bu iksir nasıl yapılır sorusunun yanıtı da şöyledir:Öncelikli olarak aşağıda belirtilen malzemelerin bulunması gerekir.

  • Kırmızı taş
  • Üç cam şişe
  • Toz
  • Şeker
  • Örümcek gözü
  • Mantar

Bu malzemeler temin edildikten sonra sırada artık zayıflık iksirinin hazırlanması vardır. Bunun için de şeker kamışından elde edilen şeker, mantar ve örümcek gözü ile bir fermente göz oluşturulur. Bu noktada sıralama önemli değildir.

İkinci aşamada ise cam şişeler kullanılarak fermente göz kullanılır ve böylece bu iksir oluşturulur. Olası bir oluşturamama durumunda ise sigil bir A ekleme denenmelidir. Böylece muhtemelen iksir oluşturulmuş olacaktır.


Yorum yapın