LoL Urf Modu Ne Zaman Gelecek?

League of Legends Oyuncularının merakla beklediği URF modu için sayılı günler kaldı. LoL oyuncularının en çok sevdiği LoL urf modu ne zaman gelecek sorusu oyuncular arasında ortak konu haline geldi.

Riot uzun süreden beri LoL Urf Modunu oyuna dahil etmiyordu. Sebebi ise, Oyuncuların şampiyon bekleme süresinin kısa süreli olması ve mana sorunu olmamasından dolayı urf moduna bağlı kalmasıydı. Daha sonrasında LoL Urf modu yüzünden Normal ve Dereceli oyunların oynanma isteğini azaltmış olması yüzünden Urf modunu tamamen kaldırmışlardı. Riot Games bir değişikliğe giderek yeniden LoL Urf modu geliyor sürprizin’ den sonra şu sıralar oyuncular arasında LoL Urf modu ne zaman gelecek yada urf modu hangi tarihte gelecek gibi sorular sorulmaya başlandı.

lol urf modu

League of Legends URF modu hangi tarihte gelecek?

Oynaması çok eğlenceli olan Urf modu için riot düzenlemeler yapıyor. Daha sonrasında LoL urf modu oynanabilir halde olacak. Yapılan düzenlemeler sonucu oyuncular halen diğer oyun modların’ dan sıkıldıkları gözlenirse, LoL Urf modu tamamen kalkacak ve bir daha geri gelmeyecek. Merakla beklenen LoL Urf modu ne zaman geliyor? diye bekleyenler için LoL Urf modu 28 Ekim – 8 Kasım 2019 Tarihleri arasında gelecek.

28 ekim de gelecek olan urf modu düzenlemelerinden sonra oyuncularda LoL oynanış düzeninden kopmadıkları gözlenirse kalıcı hale gelip süresiz oynanabilecek.

Yorum yapın