LoL Urf En Güçlü Herolar (En iyi 5)

LoL urf modundaki en iyi heroları merak mı ediyorsunuz? Bu makalede urf modunun en iyi ve en çok tercih edilen herolarını bulabilirsiniz.

LoL Urf Modu Nedir?

Ultra Rapid Fire modu şampiyonların mana ve enerji harcamadan oynadıkları oyun modudur. Bu modda bekleme süreleri %80 oranında azalmıştır.

Bu modun güzel olmasının sebeplerinden bazıları da heroyu seçmekte özgür olmanızdır. İstediğiniz heroyu seçerek yeteneklerini hızlıca kullanabilirsiniz.

Urf modunda her hero çok güçlüdür fakat bazı herolar daha ön plandadır. Lafı uzatmadan hemen herolara geçelim.

En Popüler ve Güçlü Herolar

Bu yazı şampiyonların kazanma oranlarına ve etkilerine bakılarak düzenlenmiştir. En güçlü ve en popüler Urf herolarını sizin için derledik.

Shaco 

Haritada durmadan görünmez olarak ve koyduğunuz kutularla rakipleri oyundan saf dışı bırakarak ani hasarınızla çok güçlü olacaksınız.

Shaco Urf modu için en iyi tercihlerden birisidir.

Brand

Çok kısa bekleme süresi sayesinde doğru yetenek kullanımı ve kombolarla rakibi yere sabitleyebilirsiniz. Ultisi de rakipler arasında gezinerek herkesi yaktığı için çok güçlü bir hero olarak karşımıza çıkar.

Lux

LoL urf modunda Lux’ın Q’su ve ultisinin bekleme süresinin çok az olması ile çok güçlü olacaksınız. Urf modunda bekleme süreleri %80 oranında azalır.

Eğer rakipte Lux varken Ultra Rapid Fire moduna giriş yapmışsanız bunu fark edeceksiniz.

Teemo

Çok hızlı bir şekilde haritada dolanarak haritanın çoğu yerinde görüş elde ederek diğer rakipleri alt edebilirsiniz. Mantarlarınız da cabası. Sürekli kör edebildiğinizi de unutmuyoruz.

Zed

Ultra Rapid Fire modunda Zed oynuyorsanız ve Zed’te iyiyseniz tam size göre oyun modundasınız. Gölgelerinizin arasında gezinerek rakipleri kolayca alt edebilirsiniz.

Zed ile Urf modundan hem çok zevk alıp hem de çok kill alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yorum yapın