LoL Senna Build ve Rün Dizilimi ( Sup, ADC )

League of Legends Senna Build arayanlar en iyi fikirler burada. Senna rün dizilimini merak edenler için, LoL senna en iyi build ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Yıllardır oyuncuların artık Senna gelsin, Senna çıkacak mı? Senna ne zaman gelecek gibi soruları ve istekleri üzerine Senna karakteri oluşturuldu. Ve dün itibari ile LoL PBE’ de test aşamasında.

Kısa süre içerisinde LoL Türkiye Sunucusuna gelmesi beklenen Senna support olarak geliştirilse de, özellikleri bakımından farklı yerlerde oynanabilme sinyalleri veriyor. Mesela ADC gibi. Senna Build önerisi veya Senna rün önerisi arayan dostlarımıza bir kaç diziliş ve item önerisinde bulunacağız. Görünüşü ve Skilleri bakımından oyuna renk katacak olan Senna, yeni çıktığı için bir çok kişi rün ve item konusunda arayış içerisinde. Senna sup build, Senna adc rünleri gibi fikirler arayabilirler. Paylaşacağımız build ve rünler kendi fikirlerimiz olup, ilerleyen günlerde daha iyi dizilişlere tanık olduğumuzda sizlerle paylaşacağız.

Senna Support Build

Sizler için LoL PBE serveri üzerinde denemeler yapıp şuan en iyi olabilecek buildi hazırladık.

  • Senna Support 1 Rün
sup senna build
  • Senna Support 2. Rün
Senna sup rünleri

Senna Rün önerisi arayanlar için her ikisini de deneyip aklınıza yatanı kullana bilirsiniz.

senna sup build
Senna Support build

Senna ADC Build

  • Senna Adc 1. Rün
Senna Adc Rün
  • Senna Adc 2. Rün
Senna adc build
Senna Adc Build

İlerleyen zamanlarda denemeler sonucu daha iyi dizilimleri sitemizde bulabilirsiniz. Şu an için ufak denemeler sonucu bu buildi önerebiliyoruz. Senna rünlerini daha iyi hale getirebilmek için daha uzun soluklu denemeler yapmakta fayda var. Yeni senna rünleri hakkında fikir oluşturduğumuz da sizlerle paylaşacağız.


Yorum yapın