League Of Legends Mobil versiyonu kısa süre içinde açıklanacak

Dünya genelinde oyun yapımcılarının çıkarmış oldukları oyunlar günümüzde mobil versiyon olarak’da çıkarılmaya başlandı. Tüm yüksek oyuncu kitlesini elinde bulunduran oyun firmaları, gelir kapısını arttırmak adına artık mobil oyun versiyonu çıkarmaya başladılar. Bunlardan biriside Riot Games önderliğinde League Of Legends Mobile versiyonu sürprizi!

lol mobile

Oyun severler tarafından günümüzde her an bilgisayar başına geçip oyun oyma keyfinden geride kalmaları, insanları mobil üzerinden çeşitli oyunlar oynamaya yönlendirdi. Mobil oyun konusunda bizce ustalaşan isimlerden biriside Pubg Mobile.

Riot Games ve Tencent Games iş birliği

Riot Games tarafından ne kadarda net bir doğrulama gelmese de söylentiler oldukça fazla. Lol mobile yani league of legends mobile oyununu, 10 yıl dönümü kutlamalarında sürpriz şekilde açıklanacak olması bekleniyor. 10. yıl dönümü kutlamalarında söylentilere göre Riot games, Tencent games ile beraber lol mobile için açıklamalarda bulunacaklar

Henüz arama motorlarında resmi bir lol mobile indir gibi aramaların karşılığı bulunmasa bile, lol mobile çin versiyonu olduğu söylentileri ve ekran görüntüleri olduğuna dair bilgiler paylaşılıyor.

league of legends mobile

Yorum yapın