League Of Legends Kart oyunu: Runeterra İndir

Riot Games’ in yeni çıkartmış olduğu lol kart oyunu yani, Legends of Runeterra çıktı. Lor kart oyunu indirmek için makalemize göz atmanız yeterli. Daha önceki konularımızda belirttiğimiz gibi, Riot Games 3 adet yeni oyunu mobilde oynanabilir halde yayınlayacağını açıklamıştı.

Bu oyunlar sırasıyla;

  • Legends of Runetera Mobile
Legends of Runeterra Mobile İndir

Yeni kart oyunu olan, Legends of Runeterra indirmek için arayışta olanlar, gerekli indirme linkini konumuzda bulmak mümkün. 2020 Yılı içerisinde indirilebilir halde olacak olan oyunların erken erişim için ön kayıt aşamasında olduğunu belirtir, dileyen arkadaşlarımız kayıt oluşturabilirler. lol kart oyunu mobile indirmek için gerekli link aşağıdadır. Ayrıca Legend of Runeterra Bilgisayar’a indirilebilir olacak.

İNDİR

Tamamen ücretsiz olan Runeterra Mobile indirdikten sonra, Runeterra oyununun epik bölgelerini araştırıp, tehlikeler, denizciler ve tehlikeli yaratıklar arası gizli güçleri bulabilirsiniz. Lol kart oyunu mobile‘ de toplam 24 adet kart vardır ve ücretsizdir. Kartlara oyun sırasında seviye atlatıp rakibinizin önüne geçebilirsiniz. Rakibinizi yenmek için kartlardaki yetenekler geliştirilebilir olacak. Legends of Runeterra kart oyununda, Noxus, Freljord, Demacia, Zaun ve Piltover, Shadow ve Lonia bölgeleri ver bu bölgelere ait kartlar vardır. Kendi kart stratejinizi yaratın ve Nexus kulesini kazanın.

Yorum yapın