Kaç Saat LoL Oynadım? (Hemen Öğren)

Siz de kaç saat LoL oynadığınızı merak mı ediyorsunuz? Gelin bu sorunuzun cevabını nasıl öğrenebileceğinizi size anlatalım.

League of Legends oyuncularının çoğu bir oyun daha, bir lig/küme daha derken bilgisayar başında LoL oynayarak çok uzun vakitler geçiriyor. Riot Games oyunun içerisinde size bir eklenti olarak ne kadar LoL oynadığınızı size söylemiyor.

Her ne kadar League of Legends oynayarak geçirdiğiniz toplam süreyi göstermese de dereceli tek/çift (ranked solo/duo), dereceli esnek (ranked flex) ve normal sıralı (normal draft) oyunlarda ne kadar vakit harcadığınızı görebiliyorsunuz.

Bunu öğrenmek için yapmanız gereken işlem basit

  • League of Legends arayüzünde bulunan profil sekmesine girin
  • İstatistikler yazısına tıklayın

Ekranın solunda yukarıda belirttiğim oyun tiplerinden toplamda kaç oyun oynamışsınız, bu oyun tiplerinin toplam oyun sayınıza yüzde olarak dağılımı ve toplam oyun süreniz yazmakta.

Aynı ekranda oyun stilinizden rollere göre tercih ettiğiniz karakterler KDA oranınız ve hatta yapmış olduğunuz çoklu katletmeleri de görmek mümkün.

Sadece bu bilgi bana yetmez ben ARAM ve Normal kapalı seçim (normal blind pick) de oynuyorum diyorsanız geçirdiğiniz toplam süreyi bulmak için bazı sitelerden yardım almanız gerekiyor.

Ben sizi arama zahmetinden kurtarmak adına siteyi sizinle paylaştım;

https://wol.gg

Bu siteye girerek karşınıza çıkan sayfada League of Legends oynadığınız bölgeyi seçip oyun içi nickinizi girerek toplamda kaç saat lol oynadığınızı görebiliyorsunuz.

Belirtmemiz gerek ki bu Riot Games tarafından sağlanan bir hizmet olmadığından site size %100 doğruluk oranına sahip bir sonuç vermemekte. Ancak gerçek sonuca en yakın sonucu göstermekte.

Site size sadece LoL oynadığınız zamanda kaç film izlerdiniz veya ne kadar yürüyüş yapabilirdiniz gibi birkaç bilgi de vermekte. Bu sayede hayatınızın kaç gününü LoL oynayarak geçirdiniz öğrenebilirsiniz.


Yorum yapın