Hunt: Showdown Avcı Oyunu İncelemesi

Geliştirici ve yayıncı firması, Aynı zamanda Crysis oyununun da yapımcısı olan Crytek‘in çıkarmış olduğu Hunt: Showdown, Pvp Ödül avcılığı oyunudur. Hunt: Showdown incelemesin de Louisiana bataklıklarında korkunç yaratıkların dünyayı ele geçirmesine engel olmak için, Diğer Silahşör Oyuncular gibi, ödüllü yaratık avına çıkmalısın. Dünyayı korumak adına yok ettiğin her yaratık başına ödül kazanıp bu ödüller ile daha iyi silahlar, cephane veya karakterini geliştirip, Hunt: Showdown oyununda daha iyi yerlere gelebileceksin.

Hunt Showdown

Hunt: Showdown incelemesin’ de Korku ve Gerilim dolu anlara tanıklık edebilirsiniz. Çünkü diğer avcı Silahşörlere karşı arkanızı kollamalısınız, Her takımda 5 kişi yer alabiliyor. Harita üzerinde bulduğunuz yaratıkları öldürdüğünüzde takım halinde ödül ve deneyim kazanacaksınız. Kazandığınız Ödüller diğer avcıların dikkatini çektiği için avcı yerine av olabilirsiniz ve elinizdeki tüm ganimeti kaybedebilirsiniz.

Hunt Showdown İnceleme

Karakterimiz ölürse tüm deneyimleri takım kan kardeşliğine aktarılır. Ya da başkası ölürse deneyimi size gelebilir. Karşılaşmada sağ kalırsan topladığın deneyimler, ödüller sayesinde yeni Avcılar kazanabilirsin ve bir sonraki aşamaya geçme hakkını elde edersin.

Karanlık Görüş özelliği kullanabilen Silahşör, Bu sayede normal bir faninin gözle göremediği şeyleri görebilir yaratıkların izini sürebilirsiniz. Karanlık görüşün bir diğer özelliği ise, Ödül taşıyan avcıları işaretleyip onları yakalama şansı elde etmenizdir.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel i5-4590 @ 3.3GHz (4th Generation) or AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R7 370
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible audio card
İlave Notlar: Best experienced with headphones

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel i5-6600 @ 3.3Ghz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible audio card
İlave Notlar: Best experienced with headphones


Yorum yapın