Half-Life: Alyx Sanal Gerçeklik Oyunu Olarak Duyuruldu.

Half-Life sevenlerin merakla Half-Life 3 Serisi beklentisi, Half-Life: Alyx olarak geri dönüyor. Valve şirketi tarafından doğrulanmış olan yeni seri Half-Life: Alyx sanal gerçeklik olarak gelecek.

Half-Life 3 Çıkmaması oyuncuları bir hayli şaşırtmış durumda. Yapılan açıklamaya göre, Half-Life ve Half-Life 2 konusu arasında geçen olayları ele alan bir oyun olacağı söyleniyor. Half-Life: Alyx’ de İki serinin konusunun devamı olarak uzaylılarla mücadeleye devam edeceğiz. Eski oyuna göre bir değişiklik olarak söyleyebileceğimiz konuda Half-Life: Alyx silahları için çıkartmalar ve silah görünümleri alabileceğiz.

Half-Life: Alyx Konusu

Oyuna Alyx Vance karakteri olarak başlıyoruz ve insan ırkını hayatta tutabilmek için uzaylılarla kıyasıya mücadele veriyoruz. Düşmanlarınızı yok etmek için Alyx Vance ve babası DR. Eli Vance ile beraber, yeni başlayan bir direnişin önderliğini yapacaksınız. Oyunda araştırmalar yapıp, son derece mükemmel araçlar üretip düşman ırkının zayıf yönleri hakkında bilgi sahibi olmak için yola çıkmalısınız.

Half-Life: Alyx sanal gerçeklik (VR) Oyunununda özel olarak geliştirilmiş geniş görüş açısı ile araştırma yapabilir ve savaşabilirsiniz. Araştırma esnasında en üst seviyede atışlar yapabilir, Oyun bölgelerinde şifa doldurmak için şırınga bulabilir ve tüfek mermisi bulmak için radar’ dan yardım alabilirsiniz. Half-Life: Alyx fiyatı ise ön sipariş için 82,80 TL.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1060 / RX 580 – 6GB VRAM

Yorum yapın