Half-Life: Alyx için yeni 13 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı

IGN, Merakla beklenen Half-Life: Alyx için 13 dakikalık yeni oyun görüntülerinin bulunduğu video paylaştı. Videoda Robin Walker ve Corey Peters Half-Life: Alyx’in zombilerle nasıl mücadele içinde olduğunu ve kullanmış olduğu silahın nasıl bir üst seviye silaha dönüştürdüğünü gösteriyor.

Half-Life serisinin VR olarak geri geldiği bu seride zombi ırkına karşı amansız mücadeleler verildiği bir hikayeyi yansıtıyor. Ayrıca oyunun ilk çıkan serisi olan Half-Life ve Half-Life 2’nin devamı olarak sunulduğunu bilmenizi isterim.

Oyunda çevre ile etkileşimin iyi olması gerekmekte. Bu sayede belirli görevleri ve bulmacaları çözüp bir sonraki hikayeye geçiş yapabilirsiniz. Bulmaca ve gerilimin bol olduğu Half-Life: Alyx’de oyun içinde canınızı bulduğunuz ilk yardım seti ve şırıngalar ile yenileyebilir ve mücadelenize VR keyfinin sunacağı tat ile hızlı bir şekilde devam edebileceksiniz. Bilmeyenler için Half-Life Alyx çıkış tarihi 23 Mart 2020. Önemli gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Yorum yapın