GTA 6 Görseli Dedikoduları Arttı

GTA hayranlarının Merakla beklediği, GTA 6 için Yeni söylentiler şu sıralar epey artmış durumda. Söylentilerin hedefi GTA 6 görselleri paylaşıldı iddiasıydı. Peki gerçekten görseller paylaşıldı mı ? RockStar North Ekip binasında ki, Red Dead Redemption 2 afişlerinin kaldırılması GTA 6 habercisi mi ?

GTA 6 Görselleri Paylaşıldı mı ?

Reddit Platformunda GTA 6′ ya ait bir kaç görselin paylaşılması GTA serisi sevenler için yeni bir dedikoduyu başlattı. Hızla yayılan görsellerin GTA 6 ya ait olma ihtimali olabilir mi ? Görsellerde ki kalitenin düşük olması GTA 5 Modu görüntüsü olabileceği de bir ihtimal. Her ne kadar da ihtimal desek bile, GTA 6 Oyunu için sabırsızlanan kişilerin umutlanmasına neden oldu.

GTA 6 Ne zaman Çıkacak ?

2019 yılının sonlarına doğru yaklaştıkça GTA Serisi sevenlerin bekleyişi bir o kadar artmış durumda. Neredeyse her ay yeni bir söylenti çıkması oyuncuları aşırı derece ümitlendirse bile RorckStar Games tarafından ortaya atılan iddialara karşı resmi bir açıklama gelmedi. Kısaca ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir tarih belli değil ama söylentilerin aşırı artması, RockStar Games tarafından sürpriz ile karşılaşma ihtimalimizi arttırıyor.


Yorum yapın