GTA 4 Kasma Sorunu Çözümü (Windows 7)

Belkide dünya üzerinde hayranı olmayan ve oynamadım diyen yoktur. GTA Serilerinden elbet birini oynayıp bağımlısı olmuşsunuzdur. Bazı durumlarda kusursuz diyebileceğimiz, özellikle GTA 4 windows 7‘ de kasıyor gibi şikayetleri fark ettik. GTA 4’ de oyuna giriş anında başlayan kasma sorunu bazende hiçbir sorun yokken, gayet normal düzeyde oynarken birden kasmalara donmalara neden olmaktadır. GTA 4 windows 7 kasma sorunu nasıl giderilir sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

GTA 4 Kasma Sorunu Çözümü

Kasma sorunu ile karşılaşan arkadaşlar için, bu üzücü ve için işinden çıkılmaz gibi gözüken sorunun aslında hiçte o kadar korkutucu olmadığını bilmelerini isterim. Dilerseniz nasıl GTA 4 kasma sorunu çözülür anlatalım.

  • Öncelikle bilgisayarınız’dan ”çalıştır” kısmına gelelim. Bulamayanlar için arama bölümüne çalıştır yazıp tıklayın.
  • Çalıştır açıldıktan sonra arama yerine ”msconfig” yazıyorsunuz.
  • Msconfig yazdığınızda karşınıza çıkan ilgili alandan, hizmetler kısmını açıyorsunuz.
  • Hizmetler kısmını açtığınızda karşınıza çıkan seçeneklerin alt kısmından Windows olay günlüğü seçeneğinin kenarındaki seçimi kaldırıyoruz ve tamam diyoruz.
  • Sonuç olarak eksiksiz yaptıysanız büyük ihtimalle Bilgisayar sisteminiz ile alakalı değilse, windows 7 GTA 4 donuyor veya kasıyor gibi şikayetinizin kalmaması lazım.
  • Ek olarak belirtmek isterim ki, bu yöntem ile sorunu çözemez iseniz alternatif olarak GTA 4 kasma sorununu çözmek için reloadedin complete pack kurabilirsiniz.

Yorum yapın