GIST 2020 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

GIST yani Gaming İstanbul her sene olduğu gibi bu senede oyuncular ile buluşmak için hazırlıklara başladı. Toplamda dört yıldır düzenlenen Gaming İstanbul, geçen yılda yapıldığı üzere bu yılda da oyun sevenler ile yarı yıl tatilinde faaliyet gösterecekler.

Toplamda dört gün etkinlik düzenleyecek olan Gaming İstanbul Mobil oyunlardan tutun Çeşitli konsol oyunlarına kadar farklı etkinlikler içerisinde stantlar kurup, YouTube, Twitch ve Sosyal medya üzerinde isim yapmış kişiler ile beraber GIST’e renk katacaklar. Ayrıca GIST’e gelen insanların çeşitli oyunları deneme imkanı sunulacak.

Gaming İstanbul 2020 Ne Zaman Düzenlenecek?

Yarı yıl tatili ile beraber 30 Ocak‘ta başlayıp 2 Şubat akşamı düzenlenecektir. GIST Fuarına gelmek isteyenler için kapılar saat 10:00’da açılacaktır. Ayrıca Gaming İstanbul fuarına bu sene Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapıyor olacak. Oldukça geniş bir alana sahip olan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, gelen kişilerin genel olarak rahat şekilde gezip eğlenmelerine olanak sağlayacak. Ayrıca,Stant kuran firmalar içinde geniş bir kitleye hitap etme fırsatı sunacak. Gaming İstanbul’a gelmek isteyenler için GIST bilet fiyatı kategorisine göre 25 TL ile 2023 TL arasında bir fiyat karşılığında katılma olanağı sunacak.


Yorum yapın