Fortnite Yeni Dünya Yükleme Ekranındaki Gizli ”F” Harfi nerede?

Epic Games’ in vazgeçilmez popüler oyunu olan Fortnite, Büyük değişikliklere giderek Fortnite: Chapter 2 ile bizlere merhaba demişti. Fortnite oyununun yeni sezonu ile beraber yeni görev yapma telaşı Fortnite sevenlerin harekete geçmesi ile beraber, Fortnite 2. Sezon 1 görevlerin den Yeni dünya yükleme ekranındaki gizli ”F” harfi nerede? gibi görevin cevabını arayanlar ile doldu.

Kimi İçin Fortnite 11. Sezon Görevleri olarak aranmakta. Kimi oyuncular ise Fortnie 2 Bölüm 1. sezon görevleri gibi aramalar yapmakta. Sizin İçin Fortnite yeni dünya yükleme ekranındaki gizli F harfi nerede sorusunun cevabını görsel ile açıklayacağız.

Fortnite F harfi

Fortnite yeni sezon görevlerin’ den, Yeni dünya yükleme ekranındaki ”F” harfi, Fortnite Konforlu kulüp bölgesi sağındaki tepenin hemen üzerindedir. Görsele bakacak olursanız konforlu kulüp bölgesinin sağında tepecik var. Tepenin üzerine geldiğinizde”F” Harfini orada bulup. Fortnite gizli f harfi görevini bitirebilirsiniz. Görev esnasında rakiplerinizin aynı görevi yapmaya geleceğini unutmayınız. Bu yüzden önce kendinizi koruma amaçlı bir silah almanız sizin için iyi olacaktır.

Bazı Fortnite görevleri için bölgeye gelen oyuncular iyimser olurken, bazıları ise acımasız olabilir. Dikkatli olmanız görevi kısa sürede yapmanız için büyük bir etken.

Fortnite yeni sezon görevleri sayesinde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bir çok görev yapan arkadaşlarımız için fortnite yeni sezon ”F” harfi hakkında bilgi paylaştık. Fortnite 2, yeni sezon görevleri ile alakalı paylaşımlarımız devam edecektir. Merak ettiğiniz görevler varsa yorumda belirtebilirsiniz.

Yorum yapın