Fortnite Saklambaç Ekranındaki Gizli ”İ” Harfi Nerede?

Fortnite 11. Sezon sonuna yaklaşmaya başladığımız şu günlerde, görev telaşı herkes’de başlamış durumda. Fortnite Görevleri içinde yer alan Saklambaç ekranındaki gizli i harfini bul görevi ile beraberiz.

Geride kalan yükleme ekranındaki gizli harf görevlerini yapmayanlar sitemizden ilgili konulara bakıp görevlerini bitirebilirler. Genellikle oyuncuların görev yapmak için araştırdığı yükleme ekranındaki gizli ı harfinin yerini ekran görüntüsü ile sizlere açıklayacağız. Fortnite yeni sezon görevlerini bitirmeyip, ödülleri almayan arkadaşlarımızın ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Çünkü yeni sezona yaklaşıyoruz ve yeni görevler eklendiğinde eski sezon görevleri otomatik silinecek. Dilerseniz gizli harfin nerede olduğunun görüntülerini paylaşalım.

Aslında görmüş olduğunuz görselde yerini daha önceden belli etmişlerdi. Oyuncuların gözünden kaçmış olabilir bu yüzden tam yerini gösterelim.

Çılgın çiftlik bölgesinin üst sağ çaprazında bulunan samanlığın üst katında Fortnite gizli ”ı” harfini bulabilir ve görevinizi tamamlaya bilirsiniz. Eğlence modun’ da bu görevleri yapmanız tavsiye edilir. Eğlence modunda takım arkadaş sayınız fazla olduğu için görev esnası sırasında rakip oyunculardan kaçma yada avlama derdiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Fortnte görevlerinden gizli harfleri bulma görevlerinin Altıncısı olan ”ı” harfinin yeri konusunda bilgilendirme yaptık. Bir sonraki yükleme ekranını öğrenmek için sitemize uğramayı unutmayınız. Rakiplerinizden önce görev açıklanır açıklanmaz görevi yapmak isteyenler sitemizde aramış olduğu harf bulma görevlerini kolaylıkla bitirebilirler. Bulamadığınız veya yapamadığınız görevler olursa konu altındaki yorum kısmından yorum yazarak yardım alabilirsiniz.

Yorum yapın