Fortnite açık deniz yükleme ekranındaki gizli ”O” harfi

Fortnite görevleri için hız kesmeden yoluna devam etmek isteyen dostlarımız, Fortnite gizli o harfi nerede sorusunu görsel olarak cevaplayacağız.

Fortnite sezon 11 güncellemesi ile gerek harita olsun gerekse oynanış bakımından fortnite 2. bölüm adı altında büyük değişikliğe gidilmişti. Artık Fortnite oyununda samanların içine ve çöp konteyneri gibi yerlere gizlene biliyoruz. Fortnite olta ile akarsu veya denizden balık avlayabilir, şansa bağlı silah gibi itemler kazanabiliyoruz.

Fortnite görevlerine bir an önce başlayıp bitirmeye çalışan arkadaşlarımız için Fortnite yeni sezon gizli ”O” harfi nerede sorusunun cevabını görsel olarak yanıtlayacağız. Daha önceki konumuzda ise Fortnite Yeni dünya yükleme ekranındaki gizli F harfi nerede sorusununu yanıtladık. Şimdi ise yeni hafta görevleri içerisinde yer alan Fortnite Açık deniz yükleme ekranındaki O harfinin yerini gösteriyoruz.

Fortnite gizli ”O”harfi

Fortnite haritasını açıp, Kayalık kumsal bölgesine atladığınızda sahile yakın kısımda balıkçı evi var. Balıkçı evinin balkon kısmının altındaki kayalıklara indiğinizde, Fortnite gizli o harfi görevini tamamlaya bilirsiniz.

Fortnite görevleri

İlerleyen zamanlardaki Fortnite görevleri için sitemize göz atabilirsiniz.


Yorum yapın