Fortnite 11. Sezon Gizli ”T” Harfi

Fortnite görevleri serimiz devam ediyor. Fortnite F,O,R Harflerinden sonra sıradaki görev, Fortnite yükleme ekranındaki gizli T harfini bulmak. Yeni sezonla birlikte bir çok görev sizleri beklemekte. Halen geride kalan harf bulma görevlerini yapmayanlar varsa F, O, R Buralara tıklayarak görevleri bitirebilirsiniz.

Sıradaki görev, Fortnite Limanda anlaşma yükleme ekranındaki gizli ”T” Harfini bul görevi. Henüz bu görevi yapmayanlar için Fortnite gizli t harfi nerede olduğunu görseller ile belirtiyoruz. Gizli ” T ” Harfi Fortnite Lekeli liman‘ da olduğunu belirtelim. Görsel üzerinde Konumu ise şöyle;

Fortnite Gizli T Harfi

Lekeli liman’ a doğru geldiğiniz’ de işaretlediğimiz alanda iki adet vinç var ve ortasında vinçlere doğru çıkmak için metal merdivenler var. Merdivenlerin hemen üzerinde Fortnite 11. sezon T harfini bulabilirsiniz. Fortnite oyununun yeni sezonuyla beraber tüm bölgeler değişmiş durumda, yeni bölge isimleri biraz kafanızı karıştıra bilir. Görsele bakarak haritadaki konuma göre gerekli görev alanına iniş yapabilirsiniz. Daha fazla görev için sitemizdeki diğer konuları gezmeyi unutmayınız.

Fortnite Lekeli Liman

Yorum yapın