Football Manager 2020 Türk Genç Yetenekler

Büyük heyecanla beklenen Football Manager 2020, yepyeni grafikleriyle ve antrenmanlar başta olmak üzere teknik heyetler ve gelişim merkezi menüsüyle hayranlarının beğenisine sunuldu. Popüler oyunlar arasında yerini çoktan almış olan Football Manager 2020 Genç yetenekler profilleri, oyun oynayan kişilerin hoşuna gitmedi değil. Biz oynayan kişileri heyecanlandıran birkaç Türk oyuncularımıza göz atalım isterseniz:

Naci Ünüvar

16 yaşında. Ajax’ ta kanat forvet mevkiinde oynuyor. 225 bin Euro değeri var. Yaşına rağmen üstün özellikleri, hem antrenörleri hem de bizleri heyecanlandıran bir genç yetenek.

Abdulkadir Ömür

20 yaşında. Trabzonspor’ da kanat forvet mevkiinde oynuyor. 8.5 milyon Euro değeri var. Özellikle teknik ve fiziksel yetkinliğiyle göz dolduran bir oyuncudur. Gelecek vadeden yıldız adayı bir genç yetenek.

Ömer Beyaz

15 Yaşında. Fenerbahçe’ de ofansif oyun kurucu olarak oynuyor. 110 bin Euro değeri var. Genç yaşına bakıldığında oldukça kapasitesi yüksek bir oyuncudur. Geleceğin yıldızı olarak biliniyor.

Berke Özer

19 yaşında. Fenerbahçe ile sözleşmesi var. Westerlo takımında kiralık olarak oynuyor. 475 bin Euro değeri var. Genç bir yetenek ve kendini geliştirmeye açık bir oyuncu.

Ozan Kabak

19 yaşında. Schalke 04 ile sözleşmesi var. Schalke’de stoper olarak oynuyor. 4.5 milyon Euro değeri var. Kararlı ve hırslı bir oyuncu olduğu için kendini geliştirebilecek bir oyuncu.

FM 2020’de oyuna başlayan kişi, bu oyuncuları alıp yetiştirirse iki üç yıl sonra inanılmaz paralar kazanabilir ya da bu oyuncuları satmayarak başarıdan başarıya koşabilir. Özellikle Ömer Beyaz ve Abdulkadir Ömür kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken oyuncular.


Yorum yapın