Fallout 76 Genel sunucularda Hırsızlık Olayları

Bilgisayar korsanlarının Fallout 76 genel sunuculardaki envanter öğelerinizin çalınmasına neden olan yeni bir açık ortaya çıktı. Bu açık yüzünden hırsızlık olayı için henüz bir düzeltme girişimi olmadığı söyleniyor. Oyuncular şu anda oyunu halka açık sunucularda oynamaktan kaçınmalıdırlar. Aksi taktirde hesapların’ da ki envanter hırsızlıkları ile karşılaşabilirler.

Reddit platformunda ki paylaşıma göre, hırsızlığın bir Fallout 76 hack programı aracılığıyla yapıldığı ve bu saldırıların herhangi bir ortak sunucuda olabileceğine dair açıklama yayınlanmıştır. Ayrıca kişiden kişiye ticaretin hala güvenli olduğu vurgulanmıştır. Size tavsiyemiz bir süreliğine açık giderilene kadar halka açık sunucular yerine özel sunucularda oyun oynamanız’da fayda var.

Bu açık ile ilgili düzeltmenin ne zaman yapılacağı ile ilgili bir bilgiye ulaşamadığımızı üzülerek söylemek istiyorum. Ayrıca Fallout envanter hırsızlığı halen devam ettiğine göre firmadan ne gibi bir atak gelecek merak konusu. Gelişme olduğu zaman sizlere yeniden paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

Yorum yapın