Experiment 101: BioMutant için geliştirme güncellemesi yayınladı. Oyun halen geliştirme aşamasında

Oyun dünyasına 2019 yılında giriş yapmayı planlayan BioMutant ne yazık ki çıkmadı ve halen ne zaman çıkacağı hakkında bir bildiri yayınlanmadı. Ancak Experiment 101 tarafından oyunun geliştirilmesi ile alakalı bir açıklama yapıldı.

2019’u pas geçen BioMutant için 2020 senesine dair çıkıyor söylentileri dolaşmaktaydı. Ne yazık ki yapılan açıklamada oyunun halen geliştirilme aşamasında oluşu oyunu bekleyenler için yeniden hayal kırıklığına neden oldu.

Oyunu merak edenler için BioMutant kıyamet sonrası Kung-Fu masal RPG oyunudur. Experiment 101’in yaptığı açıklamada oyunun benzersiz dövüş sanatları mekaniği olaş savaş sistemi ile gelecek. Geliştirilen sistem ile oyuncular yakın dövüş, atış ve mutant yetenek güçlerini birbirlerine harmanlaya bilecekler.

BioMutant oyunu için ayrıca, dövüş sanatları sistemi oyunculara çekim, yakın dövüş ve çevikliği maksimum seviyede yaşatmayı vaat ediyor. Ayrıca oyuncular genetik yapıları yeniden kodlayıp görünüşlerini ve oynama mekaniklerini değiştirebilecekler. Bunlarla beraber oyuncular karaktere istediği kıyafeti giydirebilir, dövüş silahları için gerekli parçaları birbirine karıştıra bilir ve dilediği silahı oluşturma şansına sahip olacaklar.


Yorum yapın