Exatlon Challenge Buse Plan Kimdir?

Acun medya Survivor’dan sonra bu sefer değişiklik yaparak Popüler olan Netflix Platformu üzerinden izlenebilen bir yarışma düzenliyor. Yarışmacılar Sosyal Medya Fenomenleri ve YouTube yayıncılarından oluşuyor.

Exatlon Challenge Netflix’de yayınlanalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi odağı oldu. İki takım’dan oluşan yarışmacılar Beyaz ve Siyah takım olmak üzere, parkurlarda kıyasıya mücadele sergiliyorlar. Kazanan takım Dominig semalarında bir Villada günlerini geçirirken Kaybeden takım ise Bir konteyner içerisinde günlerini geçirmeleri için cezalandırılıyorlar. Exatlon Challenge yarışmasının ilk bölümü kıyasıya mücadeleler ile geçti. İlk yarışmayı Siyah Takım kazanırken üzücü bir olay yaşandı ve Beyaz Takım’da mücadele eden Buse Plan sakatlandı. Yarışma yayınlanalı kısa bir süre olmasına rağmen Sosyal Medya üzerinden Buse Plan Kimdir? yada Buse Plan Instagram hesabı gibi aramalarla doldu. Bizde merak ettiğiniz Bu yarışmacı için biraz bilgiler topladık ve Buse Plan hakkında size biraz öz geçmişi ve nelerle ilgilendiği hakkında bilgiler vereceğiz.

Buse Plan Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Buse Plan YouTube yayıncısı ve Gezi – Vlog içerikleri üretmektedir. Şu anki Abone Sayısı 93,5 ve yarışma sayesinde dahada artacağa benziyor. Buse Plan Instagram hesabı ise 250 Bin takipçiye ulaşmış durumdadır. Buse Plan YouTube Kanalı için Buraya, Buse Plan Instagram Hesabı için Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Konumuza devam edersek Buse Plan 1997 Doğumlu (26) Yaşındadır. 25 Haziran 2016’da Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Buse Plan Twitter Hesabı İçin Buraya tıklayabilirsiniz.

Buse Plan Kendisini Gezgin bir fenomen olarak tanımlıyor ve kendini şu şekilde anlatmaktadır; Merhaba ben Buse Plan Manyak, Deli – Dolu bir insanım. Gezmeyi eğlenmeyi ve bunları paylaşmayı seviyorum Kaykay, Snowboard, surf yapmayı ve boyum kısa olsa da basketbol oynamayı severim.


Yorum yapın