Epic Games’in Sıradaki Bomba Gibi Ücretsiz Dağıtacağı Oyunlar (2020)

Epic Games Mayıs ayının en favori oyun platformu oldu. Steam ile düşman olan Epic Games, Steam kullanıcılarının çoğunu aldı sayılır. GTA 5 Ücretsiz herkese verince epic games çöktü ve çeşitli sorunlar yaşadılar. Epic Games aynı zaman da Oyun indirirken bant sınırı veriyor yani internet hızınız kadar indirme yapamıyorsunuz daha yavaş indiriyorsunuz. Bunun sebebi herkese hizmet verebilmek için Epic Games indirme hızlarını düşürdü.

GTA 5’te baya üyesini arttırdı ve Kuponlar v.b etkinlikler ile Steam kullanıcılarını çalacağı gözüküyor. Akıllarda şu soru var bir sonraki oyun da gizli olarak gözüküyor bundan dolayı da ister istemez bomba bir oyun daha gelecek beklentisi doğuyor. Bir sızıntı bomba oyunlar gelecek gibi gözüküyor.

GTA 5 Sonrası Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Civilization VI fiyatı 220 TL olan bir oyun. Çıkış Tarihi 21 Ekim 2016 ve isterseniz STEAM Platformu’da ücretsiz demo deneyebiliyorsunuz. Etiketleri Strateji, Sıra Tabanlı Stratej, Tarihsel, Sıra Tabanlı. Age of Empires serisini sevenler bu oyunu da seveceklerine biz eminiz.

Oyun Zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız bir oyun. Amacınız Dünya hakimi olmak denebilir. Savaş, diplomasi, kültür gibi birçok farklı etken var. Söylentilere göre Epic Games’de ücretsiz olacağı tarih 21 Mayıs.

Borderlands: The Handsome Collection fiyatı 480 TL. Borderlands ile ilgili içinde birçok eklenti yani dlc ile baya keyifli bir oyun sunuyor. Söylentilere göre Epic Games’de ücretsiz olacağı tarih 28 Mayıs.

ARK: Survival Evolved 70 TL olan bir oyun. 27 Ağustos 2017 yılında çıkmış bu oyun. Oyunu arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz. Oyun Etiketleri Açık Dünya Hayatta Kalma/İnşa, Hayatta Kalma, Eşli. Canlı ekosistem içindeki dinozorları evcilleştir, Eğit , Besle ve sür sloganları var.

Dinozorların çağında geçen bir hayatta kalma oyun. Arkadaşlarınıza bu oyunu oynamak isterseniz oynayabilirsiniz. Söylentilere göre Epic Games’de ücretsiz olacağı tarih Ark Survival Evolved 4 Haziran.


Yorum yapın