Epic Games’de 31’TL olan The Messenger oyunu bedava

Epic Games ücretsiz oyunlar serisinde 21 Kasıma kadar geçerli The Messenger oyunu şu an bedava. Epic Games diğer platformlar gibi belirli zamanlarda üye çekmek adına ücretsiz oyunlar dağıtıyor.

aksiyon oyunları tutkunlarının ve eski atari oyunları sevenler için, The Messenger oyunu ücretsiz. Kütüphanenize para ödemeden bulundurabilir dilediğiniz an oynamaya başlayabilirsiniz.

The Messenger oyunu hikayesi

İblis ordusu ile başı belada olan bir ninja acaba Klanını hayatta tutmayı başarabilecek mi? Ninja denilince akla sağa sola sıçramak geliyor öyle değil mi? Kıvrak hareketler ile iblisleri yok edebilir, heyecanlı macera oyununda değerli parşömen’i klanı ayakta tutabilmek adına, lanetlenmiş dünya içinde yola çıkıp düşmanları yok edebilirsiniz.

Karakterimizi yakışacak bir kontrol düzeneği buluyor ve Karakterimiz gelişebilir. Yeteneklerimizi arttırabiliriz. 8 ve 16 bit oyunlar için süper seviyede grafikleri vardır. Mario oyunu gibi bölüm sonuna özel canavarla karşılaşıyorsunuz ve her bölüm için farklı iblisler bulunuyor. ücretsiz The Messenger oyununu indirmek için Epic Games indirmeyi unutmayın.

The Messenger Sistem Gereksinimleri

The Messenger Sistem gereksinimlerini merak edenler için pekte sisteminizi zorlayacak bir işletim sistemi istememektedir.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
  • İşlemci: Intel core i5-4210 1.7ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Onboard soundcard or better

Epic Games Story indirip mağazada bulunan ücretsiz oyunu indirebilirsiniz. Dilerseniz Epic Games’ i takip edip yeni haftalar için gelecek ücretsiz oyunları da kütüphanenize ekleme şansını elde edebilirsiniz.


Yorum yapın