Epic Games ve Steam’de bulunan Ücretsiz oyunlar (5 Mayıs 2020)

Merhaba sevgili tekyedi okuyucuları, Ülkemizin zor zamanlarında üstümüze düşen sorumluluk olarak evden çıkarı çıkmıyoruz ama evde de hepimizin canı sıkılıyor. Canımızın sıkılmasından kurtulmak için biz de çeşitli aktivitelere başvuruyoruz. Bunlar oyun oynamak, film/dizi izlemek, çeşitli uygulamalar da zaman öldürerek zamanı bir şekilde geçiriyoruz.

Karantina da Epic Games ve Steam bazı oyunları ücretsiz yaptı. Bu bilgisayar oyunlarını ücretsiz şekilde alıp can sıkıntınızı bir nebze olsun giderebilirsiniz. Bu oyunlar oluşturduğunuz hesaplar da kalıyor istediğiniz zaman bu oyunları oynayabilirsiniz. Ülkemizin karantina süreci sona erene kadar Epic Games ücretsiz oyunlar ve Steam Ücretsiz oyunlar eklendikçe sizlere paylaşacağız.

Epic Games Ücretsiz Verdiği Oyunlar

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent 2010 yılında çıkmış bir oyun. Tabii 2020 için baya eski ama beleş oyunu herkes almak ister. Can sıkıntınıza ilaç gibi gelecek bu oyun türü Korku, Birinci Şahıs, Bağımsız. Oyun karanlık ve eskimiş bir şatoda başlıyor. Biz ise sadece adımızı hatırlıyoruz. Karakterimiz güçlü bir’ kahraman değil. Hatta kahraman bile değil. Bir süre karanlıkta kalınca korkudan aklını kaybetmeye başlayan, görüşü bulanıklaşan, bizim gibi normal bir insan. Hayatta kalacak kadar güçlü müsün?

Oyunu ücretsiz almak için tıklayın
Oyunun Trailer izlemek için tıklayın

Kampanya 07.05.2020 saat 18:00’da bitiyor.

Crashlands

Crashlands 2016 yılında çıkmış bir oyun. 2020 yılı için düşünürsek yeni gibi düşünebiliriz. Can sıkıntınıza ilaç gibi gelecek bu oyun türü RYO, Macera, Aksiyon. Tamamen aksiyon ağırlıklı bu oyun Dont Starve Together oyununa benzemektedir. Dinamik olarak alakası olmayan bu oyun değişik eşyalar yapabileceğiniz değişik savaş sistemi olan bu oyun dikkat edin siz de bağımlılık yaratabilir.

Oyunu ücretsiz almak için tıklayın
Oyunun Trailer izlemek için tıklayın

Kampanya 07.05.2020 saat 18:00’da bitiyor.

Steam Ücretsiz Oyunlar

eFootball PES 2020

eFootball PES 2020 10 Eyl 2019 tarihinde çıktı. 2020 yılı için düşünürsek çok yeni bir oyun diyebiliriz. Yılların firması olan Konami’nin pes serisini bilmeyen yok denecek kadar azdır. Steam bizim için karantina günlerinde oyun oynayarak zaman geçirmek isteyenler için pes 2020’yi kısa bir süreliğine ücretsiz yaptı. Bu oyunu steam hesaplarınıza almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oyunu ücretsiz almak için tıklayın
Oyunun Trailer izlemek için tıklayın

Kampanya bitiş tarihi henüz bilinmiyor.


Yorum yapın