Epic Games GTA 5’İ Ücretsiz Veriyor

Rockstar Gaming tarafından geliştirilen ve piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren başarılarıyla adından sıkça söz ettiren GTA 5 oyunu bugüne kadar milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarabilmiştir.

Toplumun her kesimi tarafından sevilerek oynanan GTA 5 oyunu, halihazırda çoğu oyun severin bilgisayarında yıllardır bulunuyor. Hatta yayımcı firma tarafından sunulan son bilgilere göre dünya çapında 100 milyonu aşkın aktif oyuncuya ulaşılmıştır. Ayrıca her gün yeni eklentiler getirilmesi ile oyunun sürekli güncel kalması sağlanıyor.

Bugün ünlü ve güvenilir bir teknoloji sitesi tarafından sevilen oyunun Epic Games oyun geliştirme şirketi tarafından ücretsiz olarak erişime sunulacağının iddiası ortaya atıldı. Üstelik kullanıcılara sunulacak sürümün de tam sürüm olacağı kulisler tarafından konuşulmaktadır.

KAMPANYA’DA HİÇBİR KISITLAMA OLMAYACAK!

 Epic Games şirketinin zaman zaman kullanıcılara en sevilen oyunları ücretsiz olarak erişime açtığı bilinmektedir. Bu sefer sağlanan promosyonun dünyanın en çok oynanan oyunlardan biri olan GTA 5 olacağı iddia ediliyor. Ayrıca oyunun sadece deneme sürümü olarak değil, hiçbir erişim kısıtlamasına uğramadan tam sürüm olarak yayınlanacağı oyun camiasında konuşulmaya başlanmıştır.

14 Mayıs Perşembe günü itibarıyla Epic Games Store üzerinden 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilir olacağı açıklandı. Üstelik iddialar bu kadarla da sınırlı değil. Oyun severler tarafından GTA 5 oyununun online sürümüne de kampanya dahilinde hiçbir kısıtlama uygulanmadan ulaşılabileceği paylaşılan detaylar arasında yer almaktadır.

GERİ SAYIM BAŞLADI!

 Epic Games ücretsiz olarak dağıtacağı oyunların kampanya haberlerini kimi zaman çok öncesinde açıklasa da kimi zaman bu şekilde oyun camiasında bir heyecan yaratmayı tercih ediyor. Bu sefer de oyun severleri fazlasıyla heyecanlandıran bir kampanya ile karışımızda.

Resmi sitesinde ‘’gizemli oyun’’ adıyla yayınladığı geri sayım mekanizması da bu durumun en büyük kanıtı olarak gösteriliyor. Geri sayımda olan bu gizemli oyun kampanyasının  büyük ihtimalle GTA 5 oyunu olduğu ünlü oyun haber siteleri tarafından kullanıcıları ile paylaşılıyor.Zaman daralıyor.

Sizde Epic Games’in oyun aşıklarına sunduğu bu benzersiz teklifi takip edebilmek için şirketin resmi sitesine erişim sağlayabilirsiniz. Son olarak bugün başlayacak olan bu büyük kampanyanın kısa süreli bir geçerliliğe sahip olduğunu da hatırlatmakta fayda var.


Yorum yapın