Epic Games’ den Ücretsiz 2 Oyun

Epic Games düzenli olarak belirli zamanlarda ücretli oyunları, ücretsiz şekilde dağıtıyor. Epic Games Ücretsiz oyunlarda bu kez 2 oyun var. Toplam değerleri 80 TL olan bu oyunları, Epic Games indiren veya kullanmakta olan kişiler kütüphanelerine alabilirler.

Epic Games Ücretsiz 1. Oyun

Metro: 2033 Redux
  • Metro: 2033 Redux Oyunu

Metro: 2033 Redux oyunu kısaca özetlersek 4A Gemes tarafından geliştirmiştir. Metro: 2033 Redux 2013 yılında kıyamet benzeri bir olay sonucu dünyada neredeyse yaşayan insan kalmıyor. Hayatta kalan bir kaç insan Moskova’ nın yer aldı şehirlerinde yaşam mücadelesi vererek hayatta kalma savaşı yaşıyorlar.

2033 yılında insanların yaşayıp ürediği yer altı şehrinden çıkıp, metro istasyon şehirlerinde mutant yaratıklar ve kendi içlerinde savaş mücadelesi veriyorlar. Büyük tehlike altında olan şehri kurtarmak için, yer altında büyüyüp yetişen ”Artyom” Metronun kalbine gitmesi gerekiyor.

Epic Games Bedava 2. oyun

EVERYTHİNG
  • EVERYTHİNG Oyunu

Everything oyununda gözünüzün gördüğü her şeye dönüşebilirsiniz. Bunlar hayvanlardan tutun gezegenlere kadar sınır yok! Everthing simülasyon oyunu olup, Keşfe çıkıp puanlar toplamanız gerekmektedir. Belirli görevler alıp uzaylar arası gezip bu görevleri tamamlayıp puan toplanan yapay zeka simülasyon oyunudur.

Epic Games indirip program içindeki kütüphaneye 2 adet ücretsiz oyunu alabilirsiniz. 3 Ekim son gün !

Epic Games İndirmek İçin Tıklayınız.


Yorum yapın