Epic Games (17 Kasım 2019 ) Ücretsiz oyunlar

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. 17 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli iki adet oyun Epic Games kullanıcıları için ücretsiz. Bir hafta süreli toplam değeri 51.50 TL olan Nuclear Throne ve Ruiner Oyunu şuan indirilebilir durumda. Ücretsiz oyunları alabilmek için öncelikle Epic Games e kayıt olmalısınız. Daha sonra ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyip yükleme işlemine devam edebilirsiniz.

Epic Games indirip kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Epic Games’ e kayıt olduktan sonra Ana sayfa sekmesine tıkladığınızda direk karşınıza bedava Nuclear ve bedava Ruiner oyunu çıkacaktır. Daha sonrasında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Epic Games Ruiner Oyunu

Aksiyon oyunları sevenler için oyun havuzunuz da bulundurmak isteyeceğiniz bir seçenek olabilir Ruiner oyunu. 2091 Yılı Meropolü Rangkok’ ta geçmektedir. Ani refleksler sergileye bileceğiniz, Silahlarınızı yükselme şansına sahip olabileceğiniz harika bir oyundur.

Epic Games Nuclear Throne Oyunu

17 Kasıma kadar bedava olan oyunumuz Nuclear Throne. Kuş bakışı oynanış tarzını sevenler için kütüphanenizin bir köşesinde durabilecek bir oyun. En azından canınız sıkılıp farklı oyun oynama isteğiniz olduğu zaman deneme şansına sahip olabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz oyunlar serisine yeni oyunlar eklendiğinde sitemiz üzerinden haberdar olabilirsiniz.


Yorum yapın