En iyi VR oyun tavsiyeleri (2020)

2019 VR oyunları için muhteşem bir yıl oldu diyebiliriz. Oyun pazarının küçük segmenti devamlı büyümeye devam etti. Her ne kadarda bildiğiniz VR oyunları olsa’da kaçırmış olabileceğiniz en iyi VR oyunları tavsiyesi vereceğiz. Gelin hep birlikte VR oyun tavsiyesi içerikli konumuza göz atalım.

Astro Bot Rescue Mission

Sistemdeki en iyi VR oyunlarından Astro Bot Rescue Mission bir PSVR oyunudur. Geliştiricisi Japan Studio olup, ana karakterimiz Kaptan Astro’yu kontrol ediyoruz. Ayrıca Kaptan Astro dünyada yaşamını sürdürebilen birkaç kişiden biridir. Oyundaki görevimiz, gemimizi tamir edip yoldaşlarımızı kurtarmaktır. 20 farklı görev içeren Asto Bot oldukça VR deneyimi sunacaktır.

No Man’s Sky Beyond

İlk dönemler oldukça sorunlar yaratıp VR sevenlere hayal kırıklığı yaşatsa bile hata düzenlemeleri ve önemli güncellemeler ile VR piyasasına altın harflerle adınız yazdıran No Man’s Skys Beyond’a listemizde yer vermezsek olmazdı. PC, PS4 ve Xbox One için çıkan oyun hem çevrimiçi hemde VR Desteği sunmaktadır. Oyunda uzayda keşif yapabilir uzay araçlarını test edebilirsiniz.

Ghost Giant

Hayalet oyunları sevenler için hayalet dev sizlerle. VR oyunları arasında sevimli bir dev hayaleti kontrol ediyoruz. Kontroller biraz sizi zorlayabilir şimdiden uyaralım. Binaların ağaçların ve bir çok şeyle etkileşime girerek, hatta bir çatı arasına girerek gizemli bir oda bulabilir hatta ev içindeki bölmelere notlar bırakabilirsiniz. Doğru keşifler yaparak oyunun hikayesini kavradığınızda karşınıza çıkan bulmacaları çözebilirsiniz.

Borderlands 2 VR

Silah oyunları sevenler için Borderlands 2 VR çok oyunculu VR oyun tavsiyesi arayanlara en iyi tavsiye oyunlardan biridir. Borderlands 2 oyununun hikayesi VR alanında’da devam etmektedir. En geniş VR oyunlarından biri olan Borderlands 2 VR’de zany karakterini hiç olmadığı gibi canlandırıyorsunuz.


Yorum yapın