En iyi LoL Senna Rün ve Build Önerileri ( Top,Mid )

League of Legends oyununun son şampiyonu Senna, Lol TR sunucusuna geldi. Destek olarak çıksa da şampiyonun yetenekleri farklı yerlerde oynayabileceğinin sinyallerini veriyor. Sizler için Senna Top lane ve Senna Mid lane önerilerinde bulunacağız. Diğer konumuzda Senna sup ve senna adc rün ve build önerisi vermiştik. Diğer konumuzdan da fikirler alabilirsiniz.

Yeni çıkan şampiyon Senna rün önerisi ve Senna build için görseller şu şekilde.

Senna Top Lane Rün ve Build önerisi

Bu senna buildi ile top lane de safe kalıp sadece arada rakibi dürtüp farm alıp stack kasabilirsiniz. Arada sırada R ile bottan ve midden kill veya asist alıp late game e kadar güçlenip late game de oyunu yok edebilirsiniz.

Top lane de kullanabileceğiniz en basit rünler’ den biridir. Normal bir şekilde oynayışınıza bakıp itemleri kasmanız yeterlidir. İyi bir maç geçirirseniz late game de R atarak insanları çok rahat kesebilirsiniz.

Senna Mid Lane Rün ve Build Önerisi

Senna mid lane de kullanabileceğiniz normal vuruş üzerine dayalı bir rün. Kolaylıkla bu rün ile mid de full ad kasıp oynayabilirsiniz.

Senna mid lane önerisinde bu rün ile rakibinizi keskin sağanak her geldiğinde dürtüp çıkarak lane i domine etmeyi deneyebilirsiniz.

“En iyi LoL Senna Rün ve Build Önerileri ( Top,Mid )” üzerine 2 yorum

Yorum yapın