En İyi 8 Online Mobil Oyun Tavsiyesi

Mobil’de Online oyun sevenler için öneri niyetinde en iyi 8 online mobil oyunu sizlere taktim ediyoruz. Mobil üzerinde bir çok oyun olup bunların bir kısmı tek oyunculu diğer, diğer kısmı ise çok oyunculu oynanabilmektedir. Tek başına mobil oyun oynamaktan sıkılanlar olabilir. Bu yüzden başkaları ile oynamak isteyen, arkadaşlık kurmak isteyenler için online mobil oyunlar için tavsiyede bulunacağız.

Durango: Wild Lands

Dört yıl gibi bir sürede geliştirilen ve Dinozorlar çağında konusu geçen bir oyundur. Ayrıca Android ve İOS üzerinden indirebilirsiniz. MMORPG oyunu olan Durango: Wild Lands, Dinozorlar ile mücadele verirken ayrıca açık dünya’da hayatta kalabilmemiz için kendimize yaşam alanı oluşturabilir ve bölgemizi geliştirebiliriz. Ayrıca silah, kalkan gibi ekipmanlarımızı geliştirebilir ve klan savaşlarına katılabiliriz. Mobil için oldukça sürükleyici bir oyun diyebiliriz.

Cyber Hunter

Mobil Battle Royale oyun tutkunları için ve FPS oyun arayışında olanlar için, Cyber Hunter kesinlikle denenmesi gereken bir oyundur. Görseller bana biraz Fortnite oyununu andırsa’ da kendine has bir oynanış deneyimi sunuyor.

Monsters With Attitude

Kesinlikle kendine özgü bir oyun olduğunu düşündüğüm ve oldukça keyifli macera dolu bir yapıt diyebiliriz. Canavar olarak başladığımız bu oyunda etraftaki yapıları yıktığımızda büyümeye başlıyoruz ve kendimizden küçük canavarları yemeye çalışıyoruz. Oyun işleyiş şekli biraz agar.io tarzı oyun olsa da, grafikler ve karakterler tam anlamında farklı. Ayrıca kendinizden büyük canavarlara karşı mücadele etmemiz için etraftaki kapsüllerden çeşitli özellikler kazanıp, büyük canavarlar ile savaşma şansımız oluyor.

Golf Blitz

Macera, savaş oyunlarından sıkılanlar için arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun diyebiliriz. Toplam’ da 4 kişi ile online olarak oynayabilirsiniz. Oyundaki amaç rakiplerinizden daha erken deliklere topları sokarak kazandığınız puanlar ile rakiplerinizden önce oyunu bitirmek.

Rangers of Oblivion

RPG oyun sevenler için kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Grafik ve oynanış olarak mükemmel diyebiliriz. Toplamda 6 birbirinden benzersiz silah bulunan online rpg oyun sevenler için farklı ırktan karakterler ve iyi seviyede grafik kalitesine sahip bu oyunu denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

FRAG Pro Shooter

Mekanikleri o kadar iyi olmasa bile keyifli online silah oyunu olarak listemizde yer veriyoruz. Takımlar halinde birbiriniz ile savaşıp yüksek puanı toplayan takım zaman bittiğinde oyunu kazanıyor. Çeşitli karakterler ve karakterlere has silahlar bulunuyor.

Brawl Stars

Brawl Stars 5 ay içinde 100 milyon indirmeyi başaran, kaliteli bir oyundur. Çoğu arkadaşımızın denediğini ve hatta sürekli oynadığını düşünerek oyun hakkında fazla bir şey söyleme gereği duymuyoruz. Hiç oynamayan ilk defa deneyecek olanlar içinde severek oynayacağınız hatta tutku haline gelebilecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

F1 Mobile Racing

Hız tutkunları ve mobil yarış oyunu sevenler için F1 mobile oldukça kaliteli bir oyundur. Grafikleri ve sesleri oldukça iyi. Arkadaşlarınız veya random rakipleriniz ile yarışarak en hızlı kim kanıtlayabilirsiniz.


Yorum yapın