eFootball PES 2020’nin 3.0 Güncellemesi duyuruldu

Konami’nin en son çıkartmış olduğu oyunu eFootball PES 2020’nin 3.0 güncellemesini duyurdu. Güncellemede ise yeni oyuncu yüzlerinin anı sıra, stadyum güncellemeleri var.

Şunu’da belirtmeliyiz ki, eFootball PES 2020 3.0 Güncellemesi bir çok yeni oyuncu yüzlerini eklemişler. Fazla gerçekçi ve en ince ayrıntısına kadar dikkat ettikleri 30’un üzerinde yıldızdan oluşan yeni yüzleri bize sunmaktadırlar. 3. Büyük güncellemeyi sunan Konami, bir çok hatanın düzeltilme işlemini’ de uygulamış gözüküyor. Bize göre en göze çarpan güncelleme yeni yüzlerin eklenmesi.

Oldukça yüz detaylarına dikkat edilmiş. Bu sayede daha gerçekçi bir oyun deneyimini yaşayabiliriz. Oyuna sahip olan kişilerde giriş yaptıklarında otomatik güncellemenin ineceğini bilmelerinde yarar var.

Stadyum Güncellemesi

  • Cicero Pompeu de Toldeo (Sao Paulo) güncellendi.
  • Old Trafford (Manchester United) güncellendi.
  • Allianz Stadium (Juventus FC) güncellendi.
  • Arena do Gremo eklendi.

Forma Güncellemesi

Almanya, İspanya, Japonya, Kuzey İrlanda, Galler, Belçika ve İskoçya milli takımları için Adidas kitleri alınmış durumdadır. Bunun yanı sıra Adidas marka 4 yeni krampon tasarımı oyuna eklenmiştir. Güncelleme için oyuna giriş yapmanız yeterlidir iyi oyunlar..


Yorum yapın