Denemeniz gereken En iyi korku oyunları 2019

Korku oyunları sevenler için en iyi korku oyunları 2019 serisi ile karşınızdayız. Oyun oynarken birden tüylerinizi diken diken yapacak oyun mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Sizler için korku oyunu önerisinde bulunacağız.

Outlast

Outlast korku oyununu bilmeyen yoktur bence. Özellikle evinizde ışıklar kapalıyken ve yanınızda kimse yokken oyunu yarıda bırakıp korkudan oynayamama durumu yaşayabilirsiniz. Hastane’de insanlar üzerinde deneyler yapılır ve karakterimiz elinde kamerasıyla olay yerine gider. Delil arayan karakterimiz çok dikkatli olmalıdır yoksa ölüm kaçınılmaz olabilir.

Resident Evil 7

Resident Evil artık seri haline gelmiş bir korku oyunu, seven sayısı o kadar çok ki artık bir film serisi haline geldi. Zombi korku oyunları sevenler için kesinlikle oynamaları gereken bir korku oyunu türüdür. Hayatta kalmaya çalışın…

Silent Hill 2

En iyi korku oyunlarından biride Silent Hill 2 oyunudur. Silent Hill kasabasın da ölen eşini arayan bir adamın hikayesini konu almaktadır. Hiç beklemediğiniz bir yerden yaratık, canavarlar çıkıp sessizliğinizi çığlığa bırakmak zorunda bırakabilir.

SOMA

Akıl oyunları ile dolu korku oyunu olan SOMA’ da listemizde yerini alıyor. Diğer oyunlara nazaran ani korkutucu anar yaratık çıkışları Soma’ da yok. Sizi paranoya yapabilecek bir oyun olduğunun uyarısını verip, Soma da akıl oyunları ile ufak detaylara çok dikkat etmeniz gereken bir oyun olduğunu hatırlatalım.

The Evil Within

Klasik korku oyunu sevenler için The Evil Within sizi memnun bırakabilecek bir oyundur. Sürekli saldıran ölüler sizin hiç bir anınızın boş kalmayacağını vurgulamıyor değil. Silahınızla mücadele verirken merminiz biterse bol şans diyoruz.

Alien Isolation

Oyunda Alien’ den kaçın. Sürekli kaçın yoksa sizi parçalara ayırabilir veya bir yere koyun gibi asabilir. Alien’e hasar vermeniz mümkün değil. Sizin seslerinizi dinleyerek ve koklayarak bulabilir ve yaşamınıza son verebilir.

The Walking Deat

Artık Film ve Dizi Haline gelmiş olan The Walking Deat oyunu insanlığın yok oluşunu durdurmanız gereken bir oyun. Aksi taktirde sizde birer zombi olabilirsiniz. Herkesin hayatı senin elinde zombilerle savaş ve hayatta kal!

Call of Chtulhu

1924 Boston’ da geçen oyunda Hawkins adlı karakterin ailesinin ölüm nedenini araştırıyoruz. Ailesinin ölüm nedeni aslında hiçte normal değil. Gerilim ve korkuyu aynı anda yaşayacağınız Call of Chtulhu oyunu serilerimiz içinde en iyilerindendir.

The Beast Inside

100 yıl önce işlenmiş bir cinayetin kanıtlarını bulursanız ne olur hiç düşündünüz mü? Cinayeti işleyen katilin musallat olması sonucu, katilden kurtulmak için gerekli kanıtları toplamanız lazım. Dikkat edin katil peşinizde!

The Peterson Case

Son korku oyunumuzun konusu New Mexico’ da geçmektedir. Mexico yakınlarında kaybolan aileyi bulmanız lazım. Tabi okunuşu kadar kolay değil bu olay. Kaybolan aile hakkında bilgi toplamak için bu ailenin evine gitmek için yola koyulabilirsiniz. Yalnız evin içinde sizi korku dolu anlar bekliyor bizden söylemesi.


Yorum yapın