CS:GO En Yeni FPS Arttırma Yöntemi Güncel (2020)

CS:GO oyununa sıklıkla güncelleme gelmeye başladı fark etmişsinizdir. Valorant neredeyse her bilgisayar da kaldırabileceği bir oyun olduğu için bir oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor. Bundan dolayı da hem CS:GO oynamayı bırakıp VALORANT’a geçen oyuncular oluyor hem de CSGO da 30-40 fps alan kişiler de VALORANT’da 60-70 fps aldığı için VALORANT oynuyorlar.

CS:GO rakibi olan VALORANT’a oyuncu kaptırmamak için güncellemeleri sıklaştırdı ve artık tost makinası diye tabir edebileceğimiz bilgisayarlarda fps artışını sağlayacak özellik getirdi. Artık bilgisayarı kötü olan ve otalama 30-40 fps alan arkadaşlarımız bu yöntem ile +30, +40 veya +50 fps artışı olması bekleniyor. İyi bilgisayarı olan kişilerde bu pek etki göstermiyor yani sizin en fazla +10 fps artışı sağlayabilir.

Yeni FPS Artış Yöntemi Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle birkaç teknik ayar yapmamız gerekiyor. 200 MB bir güncelleme indirmemiz gerekiyor bu fps artışına değer bizce. Adım adım anlatalım size;

1- Önce Steam’e giriş yapıp kütüphane kısmına geliyorsunuz.
2- CS:GO oyununa Sağ Click atıp özellikler diyorsunuz.
3- Özellikler bölümünden BETALAR bölümünü seçiyorsunuz.
4- Oradan HİÇBİR Yazana Basın. 5- 1.37.4.8 – Expires 2020-05-18’e basıp 200 MB güncellemeyi yapıyoruz.

CSGO Güncelleme yaptıktan sonra ise işimiz çok kolay;

1- Oyuna girin.
2- Ayarlara girin.
3- Ayarlarda Video Bölümünde Texture Streaming Enabled yani açık yapın.

Bu kadar bitti artık en az +30 fps artışı yaşanacağı gerçeği kesin. Oyuncularda kesin artış olduğu söylenen bu güncelleme ile fps biraz da olsun artabilir ama unutmayın iyi bilgisayarı olan kişiler kesin çalışır sonuç verir diye bir şey söylemek söz konusu bile değil.

Güncelleme ne zaman gelecek?

İsteyen kişiler bu beta denenebilir. Beta 18 Mayıs’da herkes için gelecek o zamana kadar bekleyemem derseniz hemen anlattığımız yol ile deneyip ne kadar fps artıyor bakabilirsiniz. Kullanıcılara göre +30 kesin artıyor ama bu sadece kötü bilgisayarı olanlar için geçerli. Siz de kaç fps arttığını yorumlara yazmayı unutmayın.


Yorum yapın