CS:GO 4 Mayıs 2020 Güncellemesi Detayları Belli Oldu.

Counter-Strike: Global Offensive için yep yeni bir güncelleme geldi. Çıkış Tarihi 21 Ağustos 2012 olan CS:GO, günümüzde popülerliğini hâlâ devam ettirmekte.

Son zamanlarda rekabet iyice kızışmış durumda ve dahada kızışacak gibi. Sebebi ise VALORANT oyununun çıkması. Böle rekabet ortamarı her zaman oyuncuların işine yaramıştır. Eksiklikler giderilir yeni mod’lar gelir oyun daha eğlenceli hale gelir. Yinede Geliştiricisi Valve Olan bu oyun ülkelerin uyguladı karantina olaylarından dolayı son aylarda popüler olmaya başladı. Günlük oyuncusu 1 milyon olan CS:GO 75 MB Güncelleme geldi. Güncelleme içeriğinde çeşitli iyileştirmeler ve yenilikler bulunuyor.

4 Mayıs güncellemesin’de gördüğünüz üzere yeni öldürme simgeleri eklendi. Güncellemede sisten ölümler, kör ölümler, duvardan ölümler, dürbünsüz ölümler gibi yeni öldürme simgeleri eklendi. İlk test için kısıtlı oyuncularda bulunan bu simgeler şimdi bütün oyuncuların kullanımına sunuldu.

Wingman modundaki inferno’nun ve yeni eklenen Chlorine haritasında bazı değişiklikler yapıldı. Değişiklikler ile beraber bazı hatalar oyunculardan gelen geri bildirimlere dikkat edilerek düzeltilmiş.

CS:GO 04.05.2020 Yama Notları

  • Kör ölümler, Sistem ölümler, duvar arkası ve araç arkası ölümler artık simgelere ayrılarak kendine özgü bir hal alıyor.
  • Wingman modun’da bulunan İnferno’nu 1v1 için yapılan ısınma arenası ve Yeni eklenen Chlorine haritasın’da ufak değişiklikler yapıldı.
  • Chlorine ve Wingman Modun’da karşılaşılan Çömelme ve Sürünme ile alakalı oluşan sorun giderildi.
  • Oyuncuların Artı işareti ayarlamalarında karşılaştıkları bir problem giderildi.

Yorum yapın