Crysis Remastered: Uzaylı Ana Gemisini Yenmek İçin Fikirler

Crysis Remastered Nintendo Switch sürümü 23 Temmuz 2020’de oyun severler ile buluşuyor. Farklı platformlar için henüz kesinleşme olmasa’da fazla sürmemesi planlanmaktadır. Crysis’de bulunan patronlar bazı durumlarda aşılamaz hale gelebiliyor. Özellikle son patron Crysis Remastered Uzaylı Mothership Nasıl Geçilir? dediğinizi duyar gibiyiz. Sizler için oyunu biraz daha kolaylaştırmak amaçlı Alien Mothership nasıl geçilir bir kaç öneride bulacağız.

Uzaylı Ana Gemisi Nasıl Geçilir

Son meydan okumanız ve son Boss Alien Mothership‘le karşı karşıyayız. Bu düşmana varınızı yoğunuzu kullanıp bodoslama saldırmadan önce konumuza göz atmanız yararınıza olacaktır.

  • Alien Mothership’e karşı daha büyük nesnelerin arkasına saklanın.
  • Avcı gibi, uzaylı ana gemisinin donma ışını bulunmakta dikkatli olun.

Bölüm 1

Öncelikle dört adet tareti yok etmeniz gerekmekte, ikisi ana gövdenin her iki tarafında bulunuyor, diğer ikisi’de diğerlerine dikey olarak aşağı kısımda bulunuyor. Roket atarlar iyi bir seçenek olabilir, kuleyi yok etmek için füze kullanın ama bu işin kolay kısmıydı.

Bölüm 2

Geminin kısımlarından birini yok etmek için takım arkadaşlarınızdan yardım alın ve sizde öte yandan uzaylı çeteleri ile savaşmalısınız. Bu işlemleri yaparken ana patronun size saldıracağını unutmayın ve korunmaya çalışın. Takım arkadaşlarınızın saldırdığı bölge zayıf düştüğünde parlak mavi renkte yanacaktır.

Tac ve Camoflague topunu çıkarın, güç çubuğunun tamamen dolmasını bekleyin. Devamında hasar verdiğiniz bölgeye saldırı düzenleyin ve bu işlemi diğer bölgeler içinde tekrarlayın. Sonraki bölüme geçmeden önce yeterli cephane vb. aldığınızdan emin olun.

Bölüm 3

Her iki kısım imha edildiğinde, Uzaylı Ana Gemisi hareket etmeye başlar ve bu esnada merkez kapağı yok etmeniz gerekir. Bu işlemi 2 füze kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Bölüm 4

Son adımı tamamladık, TAC topunu tekrar çıkarın ve Geminin ana merkezine hedef alın. Ana merkeze başarılı bir atış atarsanız son patronu geçmiş olursunuz.


Yorum yapın