Çift Sim desteği olan en iyi Android telefonlar (2020)

Çift Sim kart desteği veren telefonlar küresel pazarlarda her zaman popülerliğini korumuştur. Çift Sim kartlı telefonlarda iki ayrı kart yani iki farklı numara kullanmanıza fayda sağlar. Ayrıca çoğu insan için çok yararlı olabilmektedir. Kendinize ikinci bir telefon alıp, telefon kalabalığından uzak tutan her telefonda olmayan bu özellik bakalım hangi telefonlarda var.

Asus ZenFone 6

ASUS gibi markalar dönen bir kamera seçerek farklılık yarattı. ZenFone 6, bir selfie çekmek istediğinizde arkadan dönen bir modüle sahiptir. Bunun anlamı ise, 48MP ana kamera ile selfie çekmeniz mümkün ve daha iyi çekimler yapmanızın kaçınılmaz olmasıdır. Ayrıca Çift Sim desteği ile tercih edilebilecek Android telefonlar içinde kullanılabilir seviyededir.

Xiaomi Mi 9

Xiaomi sizce de hızlı gelişmiyor mu? Her zaman büyük bir değer haline gelen Xiaomi ,Telefon 48MP Sony IMX 586 sensörünü bulunduruyor ve aynı zamanda çarpıcı bir AMOLED ekran olan Snapdragon 855’i çalıştırıyor. Ayrıca, dünyada 20W kablosuz şarj sunan ilk telefon. Çift Sim Desteği sunan Xiaomi mi 9 Serisi fiyat performans açısından satın alınabilecek telefonlar arasında yerini alıyor.

Pocophone F1

Pocophone F1 Cihazda sıvı soğutmalı bir Snapdragon 845, 4000mAh pil ve FHD + 6.1 inç ekran bulunuyor. İki kat daha pahalı olan cihazlardan özellik bakımından farkı yok. Fiyatı hala POCO F1’i mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Tüm Xiaomi telefonları gibi, çift VoLTE ile çift SIM kart yuvası bulunuyor.

OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro’nun tüm serileri standart olarak çift SIM kart yuvasına sahip telefonlardır. Ayrıca, Cihazda Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti bulunuyor. 90Hz ekran akışkan bir kaydırma sağlar ve arkadasın’da 48 MP kamera vardır. Temel varyantla 6GB RAM ve 128GB depolama alanı elde etmeniz mümkün.

Yorum yapın